שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

יקבי כרמל ואלכסנדר עם בירה קראפט

נמצאת בשורה אחת עם הבירות הטובות בעולם

מידע מיח"צ:

נדב ארנס ארד, מנכ"ל יקבי כרמל: "אנחנו גאים להכריז על שיתוף פעולה עם בירה אלכסנדר, שעברה להפצה רחבה של יקבי כרמל. המבשלה החדשה והמתקדמת של בירה אלכסנדר מגדילה את כושר הייצור ותאפשר להביא את בשורת הבירה האיכותית לכל הארץ. בימים אלו, אנו משלימים את הערכותינו לשנה הקרובה מבחינת כושר מכירות והפצה. תוצאות מהלכים אלו מורגשים כבר בשנה הנוכחית ויבואו לידי ביטוי מלא בשנת 2022".
אורי שגיא, מייסד ומנכ"ל מבשלת אלכסנדר: "מבשלת בירת הקראפט הישראלית 'אלכסנדר', מייצרת בירה טרייה, לא מסוננת ולא מפוסטרת, מחומרי גלם באיכות הגבוהה ביותר. הבירה מיוצרת בתהליך קפדני וארוך מהרגיל המבוסס על ידע ומסורת של מבשלות איכות אירופאיות, בכמויות קטנות שמאפשרות הקפדה ושליטה מלאה באיכות".

• מבשלת הבירה החדשה מצויידת בטכנולוגיה מתקדמת של תהליכי בישול הבירה ומאפשרת ייצור בירה בסטנדרטים של מבשלות בירת הקראפט המתקדמות בעולם.
• לצד חדשנות וקדמה טכנולוגית, מציגה המבשלה גם מערכות חסכון באנרגיה ובמים, הממחזרות את אנרגיית החום ומצמצמות פליטות לסביבה.
• יחד עם השקת המבשלה החדשה, משיקה אלכסנדר מרכז מבקרים חדש ומרשים המציע מגוון סיורים והדרכות.
כניסת יקבי כרמל לקטגוריית בירת הקראפט, מגיעה כחלק מהרחבת פורטפוליו מותגי הפרמיום של היקב הגדול בישראל, זאת לאור צמיחה גלובלית ומקומית בצריכת מוצרי פרימיום ככלל ובמותגי בירות קראפט בפרט.
כחלק ממגמת חדשנות מתמדת, מבשלת אלכסנדר המחודשת משיקה בירה חדשה במהדורה מיוחדת הזמינה לרכישה באתר ובמרכז המבקרים בלבד וסיידר אלכוהולי, אותו ניתן לרכוש בחנויות יין , מסעדות נבחרות, ומרכז המבקרים:

IMPERIAL STOUT
בירה בסגנון שנולד באנגליה במאה ה-18 המתבגרת בחביות עץ אלון. לבירה ארומה עשירה ומורכבת של לתתים קלויים, קפה, קרמל, קוקוס, וניל, סויה, ליקריץ. טעמה של הבירה עמוק, עשיר ומורכב, אספרסו אלכוהולי, פירות מיובשים, פולי קקאו, קרמל כהה, קוקוס, וניל, וויסקי, ועוד, גוף מלא וחלק וסיומת ארוכה. אלכוהול: 10.4%

אלכסיידר
סיידר יבש המיוצר מתפוחים ישראלים בלבד. הסיידר משלב בין מתיקות תפוחים מאוזנת בחומציות, סיומת יבשה ומורכבת עם מעט מרירות עדינה. האלכוהול והגיזוז של הסיידר מתקבלים מתסיסה טבעית. הסיידר לא מסונן ולא מפוסטר ולכן עשיר יותר בטעם ומכיל משקע עדין של שמרים על קרקעית הבקבוק.
אלכוהול: 7%
מחיר מומלץ לצרכן לסוגי הבירה המגוונים של אלכסנדר: 13-15 ₪

צילום רפי דלויה

מבשלת אלכסנדר הוקמה ב- 2008 בא.ת עמק חפר. חזון המבשלה הוא לייצר בירה ישראלית מעולה שתעמוד בשורה אחת עם מיטב מבשלות הקראפט הבוטיקיות בעולם.
מגוון המבשלה כולל בין היתר את:
BLONDE בירה עדינה ומורכבת
AMBREE בירה בסגנון כפרי צרפתי, חיטה ישראלית בירה קלה ומרעננת העשויה מחיטה ישראלית, GREEN בירה בסגנון IPA עם הפרשנות הייחודית של מבשלת אלכסנדר, בלייזר בירה זהובה וחזקה,
BLACK בירה חורפית, חזקה ועשירה,
SAISON בירה בסגנון בלגי מיוחד.
הבירה של מבשלת אלכסנדר היא מהמעוטרות ביותר בקרב מבשלות הבירה בישראל. בשנים האחרונות זכתה אלכסנדר ב-9 מדליות בתחרויות בירה נחשבות בעולם, בנוסף למדליית כסף לבירה BLACK מהתחרות האחרונה בשנת 2020. בירה אלכסנדר היא היחידה שזכתה במדליות זהב באולימפיאדת הבירה בגרמניה, מה שהפך אותה לבירה הישראלית הטובה בעולם!

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות