שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

TerraOlivo 2021 תחרות שמן הזית הבינלאומית

אירוע הכרזת הזוכים נערך בקיבוץ שפיים


השנה -2021- הגיעו  להשתתף בתחרות 611 דוגמאות שמן זית שונות, מרחבי העולם, מ- 21 מדינות שונות. השמנים בתחרות מייצגים מעל 80 אזורי גידול שמני זית בעולם . 173 שמנים, השתתפו מישראל.
הטבלאות להלן כוללות את הזוכים בפרסים העיקריים בתחרות ואת רשימת השמנים שהציון בו זכו נכנס לתחום המדליות השונות. לצורך הנוחות, בכל קטגוריית מדליה מסודרים השמנים על פי מדינות , ובתוך כל מדינה – על פי מותגים.
תואר שמן הזית הישראלי המסחרי הטוב בתחרות, מוענק לשמן הזית הישראלי שקיבל את הציון הגבוה ביותר מבין כל השמנים של מותגים ישראלים מעל 50 טון בשנה.
תואר שמן הזית הישראלי הטוב ביותר מבין מותגי הבוטיק , מוענק לשמן הזית הישראלי שקיבל את הציון הגבוה ביותר מבין כל השמנים של מותגי שמן המוכרים עד 50 טון בשנה .
מותג שמן הזית הישראלי הטוב בתחרות (עבור מותגים שהיקף פעילותם מעל ל- 50 טון בשנה) – ניתן למותג אשר ממוצע 3 הציונים הגבוהים ביותר של שמני הזית שלו בתחרות הוא הטוב מבין כלל המותגים הישראלים ששלחו 4 שמנים ומעלה לתחרות.
מותג הבוטיק הישראלי הטוב ביותר (עבור מותגים שהיקף פעילותם עד ל- 50 טון בשנה) – ניתן למותג אשר ממוצע הציונים של 2 שמני הזית הטובים שלו הוא הגבוה ביותר, מבין כלל שמני הזית השייכים למותגי בוטיק ישראלים שהשתתפו בתחרות (ושלחו 2 שמנים ומעלה).
תואר בית הבד הישראלי הטוב ביותר, יינתן ליצרן ולמותג שבבעלותו בית בד אשר ממוצע ציוני 3 השמנים הטובים שלו בתחרות הוא הגבוה ביותר מבין כלל המותגים שבבעלותם בית בד .
אלופי הקטגוריות השונות הישראלים (לשמני זית זניים ובלנד) הם שמני הזית שקיבלו את הציון הגבוה ביותר בקטגוריה מבין כלל שמני הזית הישראלים שנשלחו בקטגוריה, ובלבד שהשתתפו סה"כ מינימום של 6 שמני זית ישראלים בקטגוריה.
Top Ten – רשימת 10 שמני הזית אשר קיבלו את הציונים הגבוהים ביותר בתחרות .
Grand Prestige Gold – מדליה המוענקת לשמני זית שהציון שלהם בתחרות הוא מעל 85 נקודות. אלו שמני זית שדורגו ברמה הגבוהה ביותר מבין השמנים שהשתתפו בתחרות .
Prestige Gold – מדליה המוענקת לשמני זית שהציון שלהם בתחרות הוא בין 75 ל- 85 נקודות. אלו שמני זית שדורגו כטובים ומעבר לרמת הבסיס של כתית מעולה .
Gold – מדליה המוענקת לשמני זית שהציון שלהם בתחרות הוא בין 65 ל- 75 נקודות. זוהי רמת הבסיס של כתית מעולה בתחרות ומשמעותה – שמני זית כתית מעולה ללא פגמים.

לרשימת מקבלי המדליות

 

 

 

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות