שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

סטולי פרימיום Pride במהדורה מוגבלת

שיתוף פעולה עם קרן הארווי מילק

מידע מיח"צ:

וודקת סטולי ממשיכה את שיתוף הפעולה עם קרן הארווי מילק, אשר נלחמת לשוויון זכויות עולמי לקהילה הלהט"בית, ומשיקה מהדורה מוגבלת של בקבוק סטולי ממוספר באופן אינדיווידואלי.
תווית הבקבוק מציגה איור של האמן אוז מונטניה (Oz Montania) שלקח השראה ממצעד הגאווה והסובלנות שהתקיים בשנת 1978 אותו הארווי מילק הוביל בגאווה ונשא את הפוסטר המפורסם עם הכיתוב: " התקווה לעולם לא תידום".

בקבוק סטולי הארווי מילק ממשיך את ההיסטוריה ארוכת השנים של תמיכתה של סטולי בקהילה הגאה ומנציחה את יום השנה ה- 40 לבחירתו לתפקיד של הרווי מילק בשנת 1978 ,  כנבחר הציבור הגאה הראשון בקליפורניה. באותה השנה גם נרצח הארווי על רקע נטייתו המינית.

קרן הארווי מילק נרגשת לראות את השותפות ארוכת השנים שלנו עם וודקה סטולי מתרחבת גלובלית. אמרה מרים ריכטר, מנהלת החינוך ויועצת בקרן הארווי מילק. "שיתוף הפעולה בין הגופים הוא מסר לאנשים בכל רחבי העולם כי הנראות שלנו היא חיובית ושאת התקווה לא ניתן להשתיק. לא רק עבור אנשי הקהילה הגאה אלא אנשים באשר הם".

מחיר מומלץ: 102 ₪ לבקבוק של 700 מ"ל
להשיג בברים וחנויות האלכוהול המובחרות

היבואנית, חברת "הכרם", חוגגת בימים אלה 100 שנים להיווסדה והיא מהחברות הוותיקות והגדולות בישראל בתחום ייבוא, שיווק והפצה של משקאות חריפים, יינות ובירות.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות