סטולי פרימיום Pride במהדורה מוגבלת

13/06/2021
שיתוף פעולה עם קרן הארווי מילק המשך »

מידע מיח"צ:

וודקת סטולי ממשיכה את שיתוף הפעולה עם קרן הארווי מילק, אשר נלחמת לשוויון זכויות עולמי לקהילה הלהט"בית, ומשיקה מהדורה מוגבלת של בקבוק סטולי ממוספר באופן אינדיווידואלי.
תווית הבקבוק מציגה איור של האמן אוז מונטניה (Oz Montania) שלקח השראה ממצעד הגאווה והסובלנות שהתקיים בשנת 1978 אותו הארווי מילק הוביל בגאווה ונשא את הפוסטר המפורסם עם הכיתוב: " התקווה לעולם לא תידום".

בקבוק סטולי הארווי מילק ממשיך את ההיסטוריה ארוכת השנים של תמיכתה של סטולי בקהילה הגאה ומנציחה את יום השנה ה- 40 לבחירתו לתפקיד של הרווי מילק בשנת 1978 ,  כנבחר הציבור הגאה הראשון בקליפורניה. באותה השנה גם נרצח הארווי על רקע נטייתו המינית.

קרן הארווי מילק נרגשת לראות את השותפות ארוכת השנים שלנו עם וודקה סטולי מתרחבת גלובלית. אמרה מרים ריכטר, מנהלת החינוך ויועצת בקרן הארווי מילק. "שיתוף הפעולה בין הגופים הוא מסר לאנשים בכל רחבי העולם כי הנראות שלנו היא חיובית ושאת התקווה לא ניתן להשתיק. לא רק עבור אנשי הקהילה הגאה אלא אנשים באשר הם".

מחיר מומלץ: 102 ₪ לבקבוק של 700 מ"ל
להשיג בברים וחנויות האלכוהול המובחרות

היבואנית, חברת "הכרם", חוגגת בימים אלה 100 שנים להיווסדה והיא מהחברות הוותיקות והגדולות בישראל בתחום ייבוא, שיווק והפצה של משקאות חריפים, יינות ובירות.

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *