שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

שמן ארץ גשור, מהגולן, יחשוף זן חדש של שמן זית – "ארבוסנה"

בתערוכת אגרומשוב 2021 בירושלים

מידע מיח"צ:
במהלך השנים האחרונות השימוש בשמן זית עלה באופן ניכר, הצרכן הישראלי מעוניין במזון בריא יותר ובעל טעמים עמוקים ועובר יותר ויותר לשימוש בשמן זית, זו אחת הסיבות ש 'שמן ארץ גשור' החליטו להרחיב את היצע סוגי שמן הזית שלהם ויחשפו במסגרת תערוכת אגרומשוב זן חדש: שמן זית 'ארבוסנה'.

זהו זן ספרדי, מחבל קטלוניה, ממנו מייצרים שמן זית פירותי ועדין יחסית, בעל ניחוח עדין וטעם פירותי.
במסגרת התערוכה יציגו שמן ארץ גשור, מקיבוץ גשור בדרום רמת הגולן, זנים נוספים של שמן זית המוכרים לצרכן הישראלי כגון:
לצ'ינו, שמן הבית (Gshur Blend), קורטינה, קורנייקי.

שמן ארץ גשור הוא הראשון בתחומו, המיישם בייצור השמן שיטות גידול קפדניות ומתקדמות שאומצו מתחום גידול הענבים ליין ובכך, עונה לצורך הגובר בסדרת מוצרי שמן זית זנים איכותיים.
כדי להביא לקהל מגוון רחב של טעמים נטעו בגשור, מעל חמש מאות דונם של כרמים עם עשרה זנים שונים של זיתים, כל אחד עם טעמים וארומות האופייניים לו.
הכרמים מטופלים עם דגש על איכות המוצר הסופי. זהו מותג שמן הזית היחיד שמבצע את כל שרשרת המזון בתהליך, החל מהמשתלה, דרך הגידול והטיפול בעצים, המסיק הממוכן עם הבוצרת, עצירת השמן בבית הבד ועד לשיווק וההפצה.
שמן הזית מופק מזיתים משמש בעיקר למאכל, כמרכיב בתבשילים ורטבים ואף לטיגון הפך למרכיב מרכזי במטבח הים תיכוני. לשמן זית טעמים וניחוחות אופייניים המשתנים בין זנים שונים של זיתים, נחשב לשמן איכותי מבחינת טעמו, ערכיו התזונתיים והשפעתו על הבריאות.

צילום – אמנון חורש

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות