שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

בין המוצגים והחשיפות בתערוכת אגרו משוב 2021

14-15 ביוני,בבנייני האומה בירושלים

 האבטיח היחיד בישראל עם התחייבות לטעם מתוק!
בין החברות שיציגו בתערוכה נמצאת חברת זרעים גדרה סינג'נטה, חברה ותיקה ומובילה בענף זרעי הירקות ופועלת רבות על מנת לספק גנטיקה איכותית ומתקדמת לצד פתרונות גידול חדשניים אשר נותנים מענה לתנאי האקלים הישראלי, לצרכי השוק המשתנים ולאתגרים הייחודיים של המגדלים.
כל אלה, בתוספת הידע המקצועי והליווי האישי לאורך כל שלבי העונה מבטיחים שיפור באיכות הפרי, בכמות היבול וברווחיות הגידול.
נציגי החברה יציגו בביתן שלהם בתערוכה את שני הזנים המבוקשים והנמכרים ביותר שלהם בישראל בעגבנייה ובאבטיח: עגבניית איקראם ואבטיח פאסיניישן, האבטיח היחיד בישראל עם התחייבות לטעם מתוק!
בנוסף להצגתם ולחיזוק החיבור בין מוצרים אלו אליהם בתור החברה המשווקת, יציעו הנציגים בביתן חוויית טעימות של אבטיח ועגבניות.

אבטיח פאסיניישן


מלון גם בחורף! – 
אוריג'ן זרעים תחשוף זני מלונים חדשים
אפשרים גידול של הפרי האהוב – מלון, 365 ימים בשנה.
הזנים החדשים:
'המימו': טיפוס "פיאל דה סאפו" ספרדי בעל חיי מדף ארוכים מאוד. צבעו החיצוני ירוק עם דמוי סרטוט מרהיב, מתאים לשתילה בסוף העונה הקלאסית של המלון (מאי-אוגוסט) ובעל מרקם וטעם ייחודיים. מגיע לגודל אחיד של 2-3 ק"ג וניתן לשיווק מחודש ספטמבר והלך.

 הדליסיה: טיפוס "ילו קנארי" עם קליפה חלקה שצבעה צהוב עז, המלון בעל מרקם ייחודי המתאים לשתילה במשך רוב העונה (מרץ- ספטמבר) ובעל חיי מדף ארוכים המאפשרים שיווק לאורך עונה ארוכה ואף קטיף אחד מרוכז. מגיע לגודל אחיד של 2.5-3 ק"ג.

בנוסף יציגו בחברה במסגרת תערוכת אגרומשוב את מלוני ה'ג'סטין' וה'רובי' המוכרים בשווקים בישראל וכן את אבטיח הלהויה שלהם, אבטיח בגודל אמצע, המתאים לכל משפחה, כך שאפשר לסחוב אותו בשלמותו ולשמור על איכות הפנים שלו.

חברת אוריג'ן זרעים עוסקת בפיתוח ושיווק מגוון רחב של זני דלועים , החברה מפתחת זני מיכלוא בעלי תכונות חדשניות של איכות, טעם, אחידות, ערכי תזונה גבוהים, חיי מדף ארוכים וידידותיים לסביבה. זני המיכלוא של אירוג'ין זרעים מתאימים לגידול מסחרי בשטחים פתוחים ומוצרים מסוימים לגידול בבתי צמיחה. הזנים מתאימים לגידול של משתלות למכירה מסחרית לחקלאים.

"מגוון הזנים שיצרנו במהלך השנים מאפשר לנו לגדל בישראל  מלונים מזנים שונים ובאזורים שונים לאורך כל יימות השנה, 365 ימים!
יש זנים שצריכים אקלים קר יותר ויש זנים שצריכים אקלים חם, יש זנים הצריכים גשם ומנות קור וכו', אנו מתאימים את הזן ומקום הגידול לעונה ובכך הצלחנו לראשונה לייצר מעטפת של 365 ימים בשנה של פרי מלון איכותי, מתוק וטעים!" ציין בחברה. בפועל תגדל החברה באזורים שונים בארץ את הזנים השונים כך שהצרכן יהנה ממלון מהערב בחלק אחד של השנה ומלון מהגליל בחלק השני של השנה.


שמן ארץ גשור, מהגולן, יחשוף זן חדש של שמן זית – "ארבזונה"

במהלך השנים האחרונות השימוש בשמן זית עלה באופן ניכר, הצרכן הישראלי מעוניין במזון בריא יותר ובעל טעמים עמוקים ועובר יותר ויותר לשימוש בשמן זית, זו אחת הסיבות ש 'שמן ארץ גשור' החליטו להרחיב את היצע סוגי שמן הזית שלהם ויחשפו במסגרת תערוכת אגרומשוב זן חדש: שמן זית 'ארבזונה'.

זהו זן ספרדי, מחבל קטלוניה, ממנו מייצרים שמן זית פירותי ועדין יחסית, בעל ניחוח עדין וטעם פירותי.
במסגרת התערוכה יציגו שמן ארץ גשור, מקיבוץ גשור בדרום רמת הגולן, זנים נוספים של שמן זית המוכרים לצרכן הישראלי כגון:
לצ'ינו, שמן הבית (Gshur Blend), קורטינה, קורנייקי.

שמן ארץ גשור הוא הראשון בתחומו, המיישם בייצור השמן שיטות גידול קפדניות ומתקדמות שאומצו מתחום גידול הענבים ליין ובכך, עונה לצורך הגובר בסדרת מוצרי שמן זית זנים איכותיים.
כדי להביא לקהל מגוון רחב של טעמים נטעו בגשור, מעל חמש מאות דונם של כרמים עם עשרה זנים שונים של זיתים, כל אחד עם טעמים וארומות האופייניים לו.
הכרמים מטופלים עם דגש על איכות המוצר הסופי. זהו מותג שמן הזית היחיד שמבצע את כל שרשרת המזון בתהליך, החל מהמשתלה, דרך הגידול והטיפול בעצים, המסיק הממוכן עם הבוצרת, עצירת השמן בבית הבד ועד לשיווק וההפצה.
שמן הזית מופק מזיתים משמש בעיקר למאכל, כמרכיב בתבשילים ורטבים ואף לטיגון הפך למרכיב מרכזי במטבח הים תיכוני. לשמן זית טעמים וניחוחות אופייניים המשתנים בין זנים שונים של זיתים, נחשב לשמן איכותי מבחינת טעמו, ערכיו התזונתיים והשפעתו על הבריאות.

צילום – אמנון חורש

 

תערוכת תמונות נבחרות 'הגלריה החקלאית'
תחרות הצילומים "הגלריה החקלאית" של קנט נועדה להצדיע לחקלאות הישראלית ולחשוף לציבור הרחב את תרומתה הגדולה לפיתוחה של המדינה. במהלך השנים הגלריה הפכה ל"שגרירה" של החקלאות הישראלית ותמונות נבחרות הוצגו בתערוכות חקלאיות בינלאומיות ובשגרירות ישראל ברחבי העולם.
התחרות, המתקיימת זו השנה ה-14, החלה כתחרות סגורה לחקלאים בלבד נפתחה לציבור הרחב לרבות צלמים מקצועיים וחובבי צילום, הפכה במרוצת השנים לתחרות צילומי החקלאות הישראלית והטבע המקומי המרכזית בארץ.
במשך השנים נשלחו לתחרות אלפי תמונות מקוריות ויצירתיות של חקלאים, שדות, גידולים, בעלי חיים, ציוד חקלאי ועוד, חלק מהתמונות המשובחות הפכו לסמל החקלאות הישראלית!

מיה טיקוצינסקי-כפר הנשיא –
רד אלינו אווירון

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות