שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

"גלנפידיך 26 גרנד קורון" מגיע לישראל

חיבור סקוטי-צרפתי

מידע מיח"צ:

חברת המשקאות "הכרם", היבואנית הבלעדית של מותג הסינגל מאלט המעוטר והנמכר ביותר בעולם – "גלנפידיך", גאה להביא ארצה את  גלנפידיך 26 גרנד קורון. הסינגל מאלט המיוחד במינו מהווה את גולת הכותרת של סדרת הגרנד מבית המזקקה הידועה, ומבטא חיבור בין סקוטלנד לצרפת.

הוויסקי התיישן בחביות מעץ אלון אמריקאי ואירופאי במשך 26 שנים, לאחר מכן קיבל פיניש (סיומת יישון) של לפחות שנתיים בחביות מעץ אלון צרפתי שלפני כן נעשה בהן שימוש ליישון קוניאק. לוויסקי ארומות עשירות של עץ, ווניל ותבלינים יחד עם ארומות מתקתקות של פירות יבשים, דבש ושקדים.

ה"גלנפידיך 26 גרנד קורון" מגיע באריזה מפוארת עם עיטורי זהב, המתיישרת עם סדרת הגרנד קרו.
כחלק מהקמפיין העולמי להשקת הבקבוק בו כל מדינה פנתה למעצב מקומי, חברת "הכרם" פנתה למעצבת התכשיטים והאמנית מירית ויינשטוק לעיצוב תכשיט שיתכתב עם אריזת הבקבוק המפוארת.
בנוסף לתכשיט, מירית עיצבה פורושיקי, בד עטיפה ונשיאה מסורתי הנמצא בשימוש ביפן מאז ימי קדם. את הבד יצרה ויינשטוק בעבודת יד במפעל בקיוטו. בשנה האחרונה ויינשטוק מתגוררת בטוקיו ויוצרת בהשראות יפניות.

במכירה פומבית שכל הכנסותיה יתרמו לקרן אאוטסט – עמותה פילנטרופית ישראלית המשתייכת לקרן אאוטסט העולמית התומכת בהפקת פרויקטים מתחום האומנות העכשווית הישראלית, יימכר בקבוק בחתימתו האישית של מר בריאן קינסמן, המאסטר בלנד של בית ויליאם גרנט'ס עם התכשיט היוקרתי ובד הפירושיקי בעיצובה של מירית ויינשטוק.

60 הבקבוקים הראשונים שימכרו בחנויות המתמחות ימכרו עם בד הפורושיקי בעיצובה של ויינשטוק.
מחיר: 2,800

ה"גלנפידיך 26 גרנד קורון" מצטרף ל"גלנפידיך 23 גרנד קרו" ול"גלנפידיך 21 גרנד רזרבה" מסדרת הגרנד היוקרתית של המזקקה, המשווקים בישראל על ידי "חברת הכרם".

גלנפידיך 23 גרנד קרו
הארומות והטעמים הטובים ביותר מסקוטלנד וצרפת נפגשים ויוצרים יחד שילוב נהדר ומקורי היותר חוויית שתיה חדשה ומעניינת. הסינגל מאלט המשובח של מזקקת "גלנפידיך" שהתיישן 23 שנים בחביות עץ אלון אמריקאיות שהכילו ברבן, ומעץ אלון אירופאיות שהכילו שרי, מקבל פיניש (סיומת יישון) בחביות מיוחדות מצרפת העשויות מעץ אלון צרפתי ששמשו לייצור שמפניה.
לוויסקי טעם עשיר של ווניל ועץ, יחד עם פירותיות ותבלינים מהיישון הארוך בחביות אמריקאיות ואירופאיות, בנוסף לארומות קרמיות של אגסים, בריוש, ענבים לבנים ולחם אפוי שמגיע מחביות השמפניה.
מחיר: 1300 ₪

גלנפידיך גרנד רזרבה 21
המאסטר בלנדר של מזקקת "גלנפידיך" עבד בשיתוף פעולה צמוד עם יצרני רום קובניים כדי לפתח את סיומת הרום הקובני הייחודית למזקקה.
במזקקה בסקוטלנד ממלאים חביות ברום למשך 9 חודשים.
לאורך תקופה זו מקבלות החביות ארומות וטעמים מהרום ולאחר ריקונן, ממלאים בהן וויסקי שהתיישן 21 שנה בחביות עץ אלון אמריקאי עבור פיניש של ארבעה חודשים.
הוויסקי מלא ארומות של ווניל ועץ מהחביות האמריקאיות יחד עם טעמי טופי, בננה וקרמל המגיעים מהסיומת בחביות רום.
מחיר: 900

מזקקת "גלנפידיך", שפרוש שמה בגאלית הוא "עמק האיילים", נוסדה ב-1886 על ידי ויליאם גרנט. עד לשנת 1963 לא שווק המאלט וויסקי מחוץ לסקוטלנד.
הסקוטים סברו שחייך זרה לא תדע להעריך משקה כה עוצמתי ובעל טעמים כל כך דומיננטיים. "גלנפידיך" הייתה למזקקה הראשונה שחצתה את הגבול הגאוגרפי של המדינה. כיום, כל כוס רביעית של סינגל מאלט וויסקי שנמזגת בעולם היא "גלנפידיך" המהווהסמל למסורת הסקוטית. מאז ועד היום לא שוקטת "גלנפידיך", מזקקת הסינגל מאלט הסקוטית המעוטרת ביותר, על שמריה והיא ממשיכה לחדש בלי הפסקה.
המזקקה זוכה בכל שנה בשלל תחרויות ובפרסים הנחשבים בתחום האלכוהול.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות