שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

בית הבד 'ג'השאן' יציג את סידרת הפרימיום

בתערוכת אגרומשוב 2021

סיפורו ההיסטורי של משק ג'השאן הוא סיפור ההיסטוריה של עץ הזית בארץ ישראל. ב-1863 נטעו את עצי הזית הראשונים של המשפחה, הקימו בית בד ושמם של שמניו הגיע לכל רחבי ארץ ישראל. מאז ועד היום, כל בני המשפחה, חיים, עמלים ונושמים שמן זית.
במשך 6 דורות הם הפיקו את שמני הזית בבית הבד המקורי, בכפר. לאחרונה הרחיבו את הפעילות והקימו בית בד מתקדם ומרכז מבקרים, בכפר כלנית שבקרבת ביתם, במג'אר ומרכז אחסנה והפצה לוגיסטי באזור התעשייה של טבריה עילית.
המשפחה גאה לפעול בפריפריה, לחזק את האזור ולהעסיק עשרות עובדים ממגזרים שונים בהרמוניה מלאה.

בתערוכת אגרומשוב 2021 הם יציגו בין השאר את סדרת הפרמיום החדשה – סדרה המביאה זנים מיוחדים ואיכותיים, כולם כתית מעולה ברמת חמיצות נמוכה של עד 0.5% כאשר לכל זן מאפיינים ייחודיים שמשדרגים ומעצימים את החוויה הקולינרית.
תערוכת אגרומשוב שתתקיים ב 14-15.6 תציין השנה 30 שנים להיווסדה של תערוכת החקלאות המובילה בישראל בה מציגות חברות רבות מאות זנים ופיתוחים חדשים, גידולים חדשים ומפתיעים, טכנולוגיות מתקדמות וכו'.
התערוכה תתקיים בבנייני האומה בירושלים עם עשרות מציגים ואלפי חקלאים ויזמים בתחום החקלאות. אגרומשוב היא התערוכה החקלאית היחידה בישראל המתקיימת בחללים ממוזגים. בקרב השוק החקלאי נרשמת התרגשות רבה לקראת האירוע החקלאי הראשון שיתקיים לאחר עידן הקורונה כאשר צפויים להגיע גם נציגים מעבר לים שיקחו חלק כאורחים וכמציגים.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות