שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

"אורות אשדוד" בחינם

מיצג אורות עוצר נשימה כל ימות השנה

מידע מיח"צ:

פרויקט "אורות אשדוד" יוצא לדרך, ומעמיד את העיר אשדוד בשורה אחת עם הערים הגדולות בעולם – ברצלונה, פריז, ניו יורק ועוד, ביוזמת החברה לתיירות אשדוד, עיריית אשדוד, משרד התיירות והחברה הממשלתית לתיירות, ובהשקעה של מיליוני שקלים.
"אורות אשדוד" הוא מסלול טיול אור-קולי שאורכו כ-800 מטרים, שעל הפקתו עמלו למעלה משנה וחצי. המיצג משלב הקרנות וידאו ארט, וידאו מאפינג, אפקטים של תאורה, לייזר, מסכי מים והולוגרמות, אשר יוצר, לראשונה בישראל, מיצג תיירותי קבוע של אורות ואפקטים, שיפעל במשך כל ימות השנה!

המסלול מתחיל בבניין העירייה, שם יחל מיצג עוצר נשימה על גבי המבנה. סיפור אמנותי ויוצא דופן בדרכו המיוחדת, על העיר אשדוד, הים, הנמל והרב גוניות המיוחדת.
משם, אפקטים של אור יובילו את הקהל אל התחנה הבאה – מוזיאון מונארט, שם יוקרן מיצג מרהיב על קירות המבנה, של צלילה אל מעמקי הים.

בתום המייצג במוזיאון מונארט, יטייל הקהל לכיוון פארק ים אשדוד, כשהוא מלווה באפקטים של תאורה שמכוונים את דרכו, ושם לסיום הטיול כולו, ועל גדת האגם בפארק יחווה הקהל את אחד משיאי המיצג- חגיגת וידאו ארט על מסך מים ענק, אשר במהלך חודש יוני ישולב גם עם מזרקת מים משודרגת.

תחנה נוספת אשר מתוכננת ותושלם בהמשך, בתום המיצג במוזיאון, היא בבניין הפסגה בקרבת המשכן לאמנויות, שם מיצג לייזר קופצני על המבנה יהווה נקודת מעבר אל עבר המשך המסלול- פארק אשדוד ים.

מיצג אורות אשדוד יפעל בשעה 20:30 בימים א'-ה' ובמוצ"ש ברחבת העירייה. ללא תשלום

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי: "אשדוד ממשיכה להיות עיר מובילה בתיירות ובחדשנות, ואני שמח לבשר על הפרויקט החדש והבולט של העיר בתחום התיירות לצד החופים, המסעדות ושאר האטרקציות בעיר, ממשיך למצב את אשדוד כעיר תיירות בולטת ברמה בינלאומית".

שמעון כצנלסון ממ"ק ראש העיר: "גם בתקופת הקורונה, החברה לתיירות אשדוד חשבה כל הזמן על העתיד, ולא חדלה מלבנות וליצור, ואת התוצאות רואים כל הזמן, ובייחוד עכשיו, עם חניכת פרוייקט אורות אשדוד, שמתחיל לפעול לאחר כל ההכנות, וכולנו גאים מאוד להיות חלק מהאירוע המרגש הזה".

לאחרונה הושק מיצג אורקולי נוסף, במצודת אשדוד ים, בה הסתיים לאחרונה פרויקט רחב היקף של שימור ופיתוח, בהובלת תיירות אשדוד, עיריית אשדוד, רשות העתיקות ומשרד התיירות.
המיצג המרשים והעשיר באפקטים, נע בין קירותיה העתיקים המקוריים של המצודה, ומספר את סיפורה של אשדוד – החל מימי האדם הקדמון, דרך הפלישתים ועד ימינו, מזווית ראיה ייחודית. אורך המופע כ-10 דקות.
מחיר: 10 ₪ לאדם
שעות הפעילות והרשמה למיצג, באתר תיירות אשדוד: https://visit.ashdod.muni.il/

אורות אשדוד – צילום מייק אדרי

אורות אשדוד:
ייזום- החברה לתיירות אשדוד
מימון – עיריית אשדוד, משרד התיירות, החברה הממשלתית לתיירות
פיקוח ניהול ביצוע – קודקוד.
ניהול אומנותי ובימוי: ג'קי בכר
מפיק אומנותי: לב קוגן
יועצים אומנותיים: ערן קליין- יועץ ומעצב תאורה, אמיר אתקין -יועץ ומעצב סאונד, זוהר לוי- יועץ ומעצב הקרנה
כותב: אלי וייסברט
עיצוב עריכה וניהול וידאו ארט: סטודיו פיקסל
לייזר: רונן אריכא
הקמה תשתיות ולוגיסטיקה: חברת AVS

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות