שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

קרומבאכר, בירת הפרימיום הגרמנית, בישראל

תשווק בארץ ע"י יקבי כרמל

מידע מיח"צ:

קרומבאכר, בירת הפרימיום הנמכרת ביותר בגרמניה (ע"פ דוח IWSR, גרמניה, 2020), השיקה מיתוג מחודש ותשווק בישראל ע"י יקבי כרמל.

יוסי אדרי, סמנכ"ל השיווק והמכירות ביקבי כרמל:
"בירה קרומבאכר היא דריסת הרגל הראשונה שלנו בתחום בירות הפרימיום.
בירה קרומבאכר, בירת הפרמיום מספר 1 בגרמניה, מיוצרת תוך שמירה קפדנית על מסורת הכנת בירה גרמנית בווארית אמיתית מרכיבים טבעיים בלבד באיכות גבוהה, הכוללים בין היתר: שימוש במי מעיינות טבעיים ושימוש בשמרים איכותיים בהם נעשה שימוש חד פעמי בלבד בעת תהליך הייצור, דבר המבטיח איכות גבוהה של הבירה.
לבירה זו היסטוריה מפוארת של למעלה מ-200 שנות מומחיות בהכנת בירה איכותית על פי המסורת הגרמנית. הרחבת פורטפוליו מותגי הפרמיום של יקבי כרמל, יחד עם סדרות היין המובילות שלנו, מאפשר לנו להציע ללקוחותינו מגוון של משקאות בסטנדרטים הגבוהים ביותר."

כחלק מתפיסת המצוינות של מותג קרומבאכר המותג עבר בשנת 2019 ריענון למיתוג שכלל בין היתר את שיפור צורת הבקבוקים, חידוש הלוגו וריענון מראה האריזות. המיתוג המחודש מדגיש דינמיקה חדשה ותחושת פרימיום המתקשרים בצורה ברורה לסיפור המותג, המורשת ואיכות הפרימיום שלו.

בשלב הראשון יימכרו בארץ 2 סוגים של בירה קרומבאכר:
קרומבאכר PILS
בירת הדגל של מבשלת קרומבאכר מאז 1890.
קרומבאכר פילס היא בירת לאגר גרמנית בסגנון פילזנר, בצבע זהוב בוהק, המיוצרת ממי מעיינות טבעיים. לבירה ארומות פירותיות ופרחוניות עם רעננות טבעית וטעמי מאלט חלקים, קריספיים וכשותיים, עם טעם שיורי ארוך ומעט מרירות מאוזנת.
אלכוהול 4.8%
מחיר:
מארז שישיית פילס 330 מ"ל – 40 ₪
פחית פילס 500 מ"ל – 10 ₪

קרומבאכר חיטה – WEIZEN
בירת חיטה גרמנית שמקורה בממלכת בוואריה בדרום גרמניה.
קרומבאכר ווייצן היא בירה בסגנון חיטה, הנכלל כווריאנט בירות אייל. צבעה של הבירה עכור-מעונן והיא בעלת ארומות פירותיות עם רמזים לטעמי דבש ובננה.
קרומבאכר ווייצן היא בירה עשירה, בעלת טעמים מלאים ומורכבים המובילים לסיומת פירותית ומאוזנת.
אלכוהול 5.3%
מחיר:
בקבוק 500 מל' WEIZEN (חיטה)- 12 ₪
פחית WEIZEN (חיטה)- 10 ₪
ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות המשקאות הנבחרות.

קומפוזיציה פילס – צילום איל קרן

קרומבאכר, בירת הפרמיום מס' 1 בגרמניה, נוסדה ב-1803 ע"י משפחת שאדברג. המבשלה ממוקמת בעיר "קרוצאל – קרומבאך" ונחשבת למבשלת הבירה בבעלות פרטית הגדולה ביותר בגרמניה.
המעיין הטבעי ממנו נשאבים המים ליצור הבירה התגלה בטעות ב-1722 כשבוחן כורי פחם שחיפש מאגרי מתכות יקרות ביער הסמוך גילה אותו ואת המים הזכים שבו.
המים מהווים את מקור האיכות הגבוה והייחודי של הבירה, יחד עם שימוש בשמרים איכותיים ומוקפדים העוברים שימוש חד פעמי בלבד ושמירה על תהליך ייצור טבעי לחלוטין.
מבשלת קרומבאכר דוגלת בייצור בירה ברמה הטובה ביותר לצד אהבה לטבע המתבטאת בפרויקטים לשימור הטבע להם היא שותפה.
המסורת, האיכות הטבעית והאותנטית, לצד החדשנות והבנת צרכני הבירה, הם החזון העומד מאחורי המותג.

 שוק הבירה בישראל:
לפי נתוני IWSR לשנת 2020 היקף הצריכה של בירות בארץ מוערך בכ-122 מיליון ליטר. מספר זה משקף צריכה של 17 ליטר בירה לנפש בממוצע בשנה. לפי נתוני IWSR, בהשוואה ל2019 הקטגוריה אומנם צמחה בשוק המבורקד בכ3.5% אך בקיטון בכלל השוק של כ7% לאור חוסר הפעילות בערוץ התדמית בצל מגבלות הקורונה.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות