לירון ברזילי מנהלת שרשרת האספקה של "חקלאי גרנות"

31/05/2021
מינוי חדש ב"חקלאי גרנות" המשך »

מידע מיח"צ:

שחקנית חיזוק חדשה מצטרפת ל"חקלאי גרנות". לירון ברזילי (40), מונתה למנהלת שרשרת האספקה של החברה, המתמחה בשיווק, מכירה והפצה של פירות וירקות לרשתות המזון.

לירון ברזילי – צילום אילן לופו

לירון תהיה אחראית על מתן שירותי לוגיסטיקה ותכנון עבור "חקלאי גרנות", במטרה לאפשר עבודה בצורה היעילה ביותר והמקצועית ביותר, לרכז את הידע בגוף אחד ולבצע שיתופי פעולה על מנת להוזיל בעלויות הלוגיסטיקה בצורה משמעותית ובכך לשפר את השירות ללקוח.
לירון, חברת קיבוץ ברקאי (מקיבוצי גרנות), נשואה + 3 ילדים, שימשה בתפקידה הקודם כמנהלת צוות אספקות וכמנהלת ביקושים וייבוא וייצוא של חברת "קימברלי קלארק ישראל".

תמיר בושניצקי, מנכ"ל "חקלאי גרנות שוק מקומי": "בימים אלה בונה החברה מחדש את מחלקת הלוגיסטיקה ומבצעת שינוי של המבנה הארגוני, תוך ביצוע שיתופי פעולה עם בתי אריזה חיצוניים ובניית תהליכים חוצי ארגון שיאפשרו שקיפות במערכות לכל הגורמים. שרשרת האספקה תאפשר לחברות הקבוצה להתמקצע כל אחד בתחומו – מכירות, גידולי שדה ותפעול תוך מענה לכל הצרכים הנדרשים מסביב. אנו מברכים על הצטרפותה של לירון ברזילי אלינו ובטוחים שניסיונה הרב בתחום הלוגיסטיקה ישרתו אותנו היטב".

"חקלאי גרנות" היא חברת השיווק, מכירה והפצה של פירות וירקות לרשתות המזון ולשווקים הסיטונאיים, הנמצאת בבעלותם של החקלאים מהקיבוצים והמושבים החברים בתאגיד גרנות.
לחברה כ-32,000 דונם של מטעי אבוקדו ומספקת כ-40% מהאבוקדו שהישראלים אוכלים, לצד ייצוא לרשתות המזון המובילות בעולם.

אבוקדו בית אריזה חקלאי גרנות – צילום חגי נתיב

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *