שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

"בראבו – קיוסק א וין" מבית we like you.too

חדש בחוף גאולה בשת"פ עם מסעדת גזוז

קבוצת we like you.too משיקה את "בראבו- קיוסק א וין", אשר מתחיל הרצה בחוף גאולה (מול רחוב גאולה התל-אביבי), בשיתוף פעולה עם מסעדת גזוז הצמודה. על הסטיילנג של הקיוסק אחראית אדוה הופשטיין.

בראבו הוא קיוסק יין עם תפריט יינות מגוון ומשתנה, שיימכרו בבקבוקים ובכוסות (לא מזכוכית מפני שבחוף הים אסור זכוכית, אלא מחומרים ממוחזרים ואקולוגיים) במחירים נגישים .
במקרר בראבו ניצבים בקבוקים עם 30 תוויות יין שונות, 8 מתוכן ימכרו גם בכוסות. מחירים בקבוקי היין בין 88 ש"ח – 188 ש"ח לבקבוק.
בנוסף ליין ושתיה קרה אפשר לשתות במקום סיידרים ומגוון משקאות ענבים , כמו למשל סנרגיה אדומה/לבנה קרה בקנקנים או כוסות, ורמוט שפיץ, קוניאק שפיץ, טרופית ענבים, ברד רוזה וגם אשכולות ענבים קפואים, ירוקים ואדומים.
על תפריט היין והמשקאות שיוגשו ינצח נועם ברדה.

ובתפריט האוכל:
את תפריט היינות ישלים תפריט אוכל בשיטת הוויטרינה כמו בבתי קפה של הקבוצה (נורדיניו, וספר, הבוטקה וכו).
בנוסף לתפריט הוויטרינה יהיו מנות של מוצרי ושימורי מעדניה עם טופינג, כמו למשל :
עלי גפן עם צזיקי, סרדינים אורטיז, אנשובי אורטיז עם ברוסקטות מרוחות חמאה, נקניקית בוטיק בלחמניה ועוד מנות משתנות, במחיר של 15 עד 55 ₪ למנה.

שירות ומקצוענות
אנשי הקבוצה מבטיחים מקום עם אנרגיות ושירות שיתאימו לקהל הבליני התל-אביבי, כך שאפשר ליהנות מבילוי ים במקום או אפילו בטייק אווי על החול או ספסל בטיילת אחרי קבלת שירות, הסברים על היינות ורכישת מוצרים במחירי העיר (ולא ב"מחירי ים").
לצד כל הטוב הזה מתוכננים, במהלך הקיץ, רצף של הופעות חיות מסוגים שונים של אמני ב"הופעות שקיעה". ההופעה הראשונה תתקיים ב 1/6 ותהיה של אקו, אחת הזמרות והפרפורמריות הלוהטות בסצינה המקומית.

בראבו קיוסק א וין – צילום חיים יוסף

בראבו – קיוסק א וין,
חוף גאולה בצמוד למסעדת גזוז.
שעות פעילות לאחר תקופת הרצה – 7 ימים בשבוע 12:00-00:00.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות