שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

"הכרם" תייבא לישראל את בירות הקראפט של "דוקאטו"

מבשלת בירת הקראפט האיטלקית המעוטרת ביותר בעולם.

מידע מיח"צ:

חברת המשקאות "הכרם" החלה לייבא לישראל את בירות הקראפט של מבשלת "דוקאטו", מבשלת בירת הקראפט האיטלקית המעוטרת ביותר בעולם.

"דוקאטו" הוקמה ב-2007 בפרבר של העיר פארמה וכבר מראשית ימיה היא בלטה בתחרויות הבירה הבינלאומיות הגדולות ביותר. מעמדה כמבשלת הקראפט האיטלקית החשובה ביותר נובע מתהליך הייצור המוקפד שנהוג במבשלה.

הבירות של "דוקאטו" אלגנטיות ומאוזנות והן נוצרות משילוב של תשוקה, ידע, מסורת וחדשנות, תוך הקפדה על חומרי גלם איכותיים, תהליך יצור מדויק ובקרת איכות ברמה עולמית.

הבירות אותן מייבאת "הכרם" לישראל הן:

ויה אמיליה Via Emillia | 5% |פילזנר איטלקי – בירה מאוזנת ואלגנטית, פשוטה ומספקת.
הבירה הראשונה שיוצרה על ידי מבשלת "דוקאטו" – ויה אמיליה, נחשבת לבירת הלאגר האיטלקית הבהירה המעוטרת ביותר בעולם מבחינת פרסים ומדליות. בירה זהובה וצלולה, בעלת טעמים דבשיים עדינים וארומה פרחונית ועשבונית מובהקת בזכות פרחי כשות טריים מאזור טטנאנג שבגרמניה המוספים לבירה בשלב ה-Dry Hopping.

איי.אף.או A.F.O | 5.4% | אמבר אייל – בירה שתמיד נחשקת, מוקדשת לאובססיביים לבירות אייל.
A.F.O (Ale For Obsessed) היא הבירה השנייה שיוצרה במבשלת "דוקאטו" והיא תוצאה ישירה של המפגש בין מייסד המבשלה, ג'ובאני קמפרי, לזני כשות אמריקאיים אטרקטיביים וארומטיים. הבירה מפגינה איזון מרשים בין מריר למתקתק, היא בגוון ענברי – נחושתי, עשירה בארומות שמרמזות לאפרסק ולהדרים ובטעמים מתקתקים של לתת מקורמל.

פרי-רייד Free Ride| 5.2% |IPA – "נסיעה על כשות מהחוף המערבי, חלום על קיץ אינסופ".
שם הבירה לקוח מעולם הספורט, שם המשמעות ל"נסיעה חופשית" היא כיף טהור והנאה ללא תנאים. הרכיב שאחראי כאן על הכיף והגיבור האמיתי של ה-IPA הזו, הרכב הכשות שמביא
עמו ארומות הדריות וטרופיות. בירה מרירה, טובה ומרעננת. הבירה בעלת צבע זהוב בהיר, ראש קצף מרשים כיאה לסגנון, טעמי לתת קלילים וסיומת מרירה.

מאצ'טה | 7.6% | דאבל IPA – להב חד של כשות. מאצ'טה לא מתפשרת.
בירה מסוג דאבל IPA עם ארומות כשות מודגשות ומאוזנות בעת ובעונה אחת. הכשותיות המתפרצת על גבול האלימה של הבירה מעניקה לשותים אותה פיצוץ של ניחוחות המזכירים אשכולית, ליצ'י ופירות טרופיים מתוקים. כל זה נתמך על ידי צבע זהוב עמוק, מרירות ברורה וטעמים פירותיים מתקתקים ששומרים על איזון.

מחיר מומלץ לצרכן: 17 – 20 ₪.

"הכרם" – מאה שנים של עשייה
חברת "הכרם", מהחברות הוותיקות והגדולות בישראל בתחום הייבוא, השיווק וההפצה של משקאות חריפים, יינות ובירות, הוקמה בשנת 1921 ע"י ישראל אפשטיין ונותרה במשך כל שנות קיומה בבעלות המשפחה. כיום היא מנוהלת על-ידי ניניו של המייסד – יו"ר הדירקטוריון, אריאל אפשטיין, שכיהן כמנכ"ל עד תחילת השנה; המנכ"לית הנוכחית, נורית שמיר (לבית אפשטיין), וסמנכ"לית השיווק, רונית אבנר (לבית אפשטיין).

 

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות