חווית הבילוי החדשה – דון ג'וזפה

01/06/2021
חווית יין משוחררת ונגישה 2021 המשך »

מידע מיח"צ:
דון ג'וזפה, חנות קונספט שתגדיר מחדש את חווית קניית היין והבילוי סביבו, נפתחה להרצה ברחוב הארבעה שבתל אביב.
החנות – מתחם רחב ידיים הכולל קיר יין מרהיב שנראה כמעט אינסופי, קיר מעדניית דלי שכולל פלטות גבינות, נקניקים ומעדנים ובאמצע בר רחב ידיים.
את המבלים נעימה.
אפשר לרכוש יינות ומעדנים וגם להישאר ולבלות במקום עם בקבוק היין ו/או המעדנים שנבחרו.

חווית הפיאצה – למבלים במקום יוצע תפריט יינות בכוסות שיכלול כ 20 בקבוקי יין משתנים במחיר של עד 30 ₪ לכוס. ולא מדובר ביינות קזואל. אפשר יהיה ליהנות במחיר הנגיש הזה מיינות כמו מרקוס מוליטור, ריזלינג יבש, פרחוני מרענן וכיפי, כוס אחרת של יקב סגל, קדומים דבוקי. זן מקומי עם שורשים וסיפור של תעשייה בהתפתחות, יין של מרטין קודס, אלבריניו מריאטה, קליל עשיר ומינרלי עם מליחות מגניבה ועוד יינות רבים אחרים.
לצד תפריט הכוסות יוצע בעתיד הקרוב למבלים בפיאצה גם תפריט כריכים מגוון אשר יכלול כריכים כמו:
כריך אסאדו, כריך נקניקית קצבים, כריך מקסיקני עם קורנביף, פלוט סרוולד, כריכי גבינות בוטיק ועוד.

סדנאות וטעימות – בראש הצוות המקצועי של החנות עומד הסומלייה אפי כוץ, המוכר לחובבי היין כמי שהיה הסומלייה הראשי של מלון הלייף הירושלמי ממילא ומסעדותיו, אשר ייצור יחד עם צוות המקצועי שגייס גם אירועי יין לקהל מקצועי ולקהל הרחב של טעימות רוחב, השקות של יינות חדשים, טעימות נושא ומפגשים יין אחרים. לצידו של אפי נמצא עדי קורולקר, אשר אחראי על חווית האירוח ובילוי בחנות וב wine garden בפיאצה הפונה לככר גבעון.

הדלי
בדלי של דון ג'וזפנה אפשר לקנות מגוון מעדנים, ממרחים, כבושים אבל בעיקר גבינות ונקניקים. לטובת המבלים בפיאצה ולטובת אלו שמעדיפים מגוון יהיה ניתן בעתיד הקרוב גם לרכוש פלטת גבינות ו/או פלטת שרקוטרי.
פלטת גבינה זוגית : גבינת גאודה פסטו, גבינת גאודה עגבניות שמש, מנצגו, גבינת פרובולה איטלקית, ריבת בצל וקרקרים (69 ₪).
פלטת שרקוטרי זוגית : נקניקיית ברלין, קבנוס, כתף בקר, קורנביף, סרוולד וסלמי איטלקי בלווי חרדל וקורני שונים (79 ₪).

דון גוזפה – צילום גיל אבירם

דון ג'וזפה – מקור השם
מאחורי מיזם היין החדש נמצאים המסעדנים והיזמים הותיקים אייל חסיד (טפאו, כחול ועוד) ואסף אבוטבול (קבוצת קמפאי, ברים סי או אייל אל וbff2pay). השניים חברים ותיקים ובמהלך השנים באחד מטיולי היין המשותפים שלהם הגיעו השניים ליצרן יין קטן באזור היין של האי סרדיניה. במורדות הר האתנה בין כרמים ויקבים פגשו יצרן קטנטן, דון ג'וזפה שהכניס אותם לגינה קסומה, מוקפת צמחיה והגיש להם נייר קטן שכלל פירוט של 4 סוגי היין אותם הוא מייצר ושני המנות שהכינה היום אשתו ורוניקה.
זה היה אחה"צ קסום, טעים ושמח שאנו זוכרים מאז. במיוחד את העובדה שכוס יין עלתה 1.9 יורו בלבד. את אותה חוויה משוחררת ונגישה מבקשים השניים לתרגם ולהעניק במקום החדש.

דון ג'וזפה
רחוב הארבעה 16 ת"א.
טלפון: 051-2288416

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *