שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

Graffiti Street באילת

מוזמנים להכיר את העיר דרך אומנות הרחוב

בעיר התיירות הדרומית, אילת, יש הרבה מה לראות, ודרך טובה לעשות זאת היא גם דרך אומנות הרחוב השמחה והצבעונית.

בתאריכים 4-6 במאי, רחוב שפיפון, הנמצא באחת השכונות הוותיקות באילת, יהפוך להיות המקום החם בעיר, עם אירוע Graffiti Street.
חניון נטוש הנמצא במקום יקבל בימי האירוע חיים חדשים, כאשר אמני גרפיטי מובילים מרחבי הארץ, שנבחרו להנציח את אומנותם על גבי קירות העיר, יגיעו לאתר ויצבעו אותו מחדש עם שלל ציורים ואומנות רחוב מרהיבה.

בין האמנים באירוע ישתתף גם אבי טל, הידוע בשם SPINE B7, אשר נכנס לאחרונה אל ספר השיאים של גינס, בקטגוריה של ציור הספריי הגדול בעולם שנעשה על ידי אמן אחד (2038 מטרים רבועים). אמן נוסף שייקח חלק הוא הוא נתן (סברס), מאמני הקעקועים הידועים בארץ.

המבקרים יוכלו ליהנות גם מרקדני ברייקדאנס שילהיבו את הקהל עם מופעים קצביים, ואף יציעו סדנאות התנסות למי שירצה ללמוד, פסלים חיים יתעוררו לחיים, ההרכב המוזיקלי של "איש התות האגדי" יגיע אחרי רצף הופעות בחו"ל ולמי שירצה לתרום גם את חלקו ביצירת האומנות האורבנית, יוכל לעשות זאת בקירות הדרכה שיוצבו במקום, תחת כיוון והדרכה של אמני גרפיטי מקצועיים.

האירוע מתקיים כחלק מתהליך התחדשות עירונית שמקדמת העיר ומציע הצצה לשכונות העיר הוותיקות בהן חיה ונושמת הווית העיר אילת. הוא משלב אמנים וקהילה ומהווה מפגש תרבותי שנתי קבוע לאמנים, לתושבי אילת ולמבקרים בה.

Graffiti Street
בתאריכים 4-6 במאי, בין השעות 16:00-19:00
ברחוב שפיפון באילת
הכניסה חופשית!

פרטים נוספים באתר: www.redseaeilat.co.il או בעמוד הפייסבוק: אילתים אוהבים לארח

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות