מרכז מבקרים חדשני במרכז הקבלה בצפת

19/04/2021
'האור הגנוז' המדע פוגש את הקבלה! המשך »

מרכז הקבלה של צפת התחדש באטרקציה חדשה שתושק בערב ל"ג בעומר : 'מרכז המבקרים- האור הגנוז' – עם חוויה דיגיטלית על נבואת ספר הזוהר ביחס לתקופה המודרנית.
במהלך החודשים האחרונים, ניצלו במרכז הקבלה של צפת את ימי הקורונה להקמת אולם הקרנות מיוחד עם מייצג המשלב בין אפקטים, מסרים, סאונד יוצא דופן ופריסת מדיה על מסך מיוחד באורך 5 מטרים היוצרים חוויה ייחודית ומרתקת.

בערב ל"ג בעומר, 29.4.21 יושק לראשונה המיצג המיוחד שבהפקתו הושקעו מאות אלפי שקלים, החל מהשעה 15:30. בנוסף, תתקיים פעילות מיוחדת במקום לרבות סיור קבלה חוויתי וקסום בסמטאות צפת העתיקה, הילולא מוזיקלית, תצפית והדלקה ראשונה של ל"ג בעומר על גג מרכז הקבלה מול הרי מירון וציון רבי שמעון בר יוחאי, מחבר ספר הזוהר.

פעילות במרכז הקבלה צפת

איל ריס מנהל מרכז הקבלה של צפת: "אנו נרגשים להשיק את מרכז המבקרים החדש שיהווה חלון לעולם הקבלה בפרספקטיבה חדשנית המעצימה את שגרת החיים, תוך שילוב של (Wellness) – וולנס רוחני, מדע וטכנולוגיה. במרכז הקבלה של צפת מתמחים בהנגשת עולם הקבלה לציבור הרחב בארץ ובעולם, באופן חוויתי ופתוח בספר הזוהר נכתב על תקופתנו: 'במאה השישית לאלף השישי ייפתחו שערי החכמה למעלה, ומעיינות החכמה למטה, והעולם יתקן לעלות אל האלף השביעי'. נקבל את ל"ג בעומר מול ציון הרשב"י והרי מירון עם חוויה מעצימה של חיבור הקבלה לחיים בתקופה החדשה'".

מספר המקומות מוגבל, לפרטים והרשמה לחוויה: 04-6821771

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *