שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

קפסולות ניקוי עוצמתיות למדיח – Fairy Platinum Plus

עם טכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך

מידע מיח"צ:
אחת מהפעילויות הפופולאריות ביותר במהלך שנת הקורונה החולפת הייתה  שטיפת כלי הארוחות במים, הכנסתם למדיח, ריקונם לאחר סיום ההדחה, החזרת הכלים שלא התנקו היטב למחזור נוסף, וחוזר חלילה. זו פעולה מתישה מאוד.
פיירי, מותג נוזל הכלים המוביל, המהווה כ-60% מנתח השוק, משדרג באופן יוצא דופן את קפסולות הניקוי הקיימות ומשיק את Fairy Platinum Plus.
אלה קפסולות ניקוי למדיח בגרסה עוצמתית ועדכנית לניקיון מושלם של שאריות הלכלוך הקשות ביותר מהכלים. הן מותירות את המדיח, בסיום כל הדחה, נקי ובניחוח לימוני רענן .

קפסולות Fairy Platinum Plus שומרות על המדיח ועל הכלים שישארו כחדשים. הן מכילות נוסחה מיוחדת המנקה את המדיח בכל הדחה, מסייעת במניעת הצטברות שומנים במערכת הניקוז, המסננים וזרועות הריסוס של המדיח. המדיח נשאר נקי בסיום כל הדחה הודות לצירוף של שכבת אבקה ונוזל עם אנזימים וחומרי הלבנה לניקיון עוצמתי. כאשר הקפסולות באות במגע עם המים הן מתמוססת במהירות ומאפשרת ניקוי מושלם וזריז של שאריות השומן והלכלוך הקשות ביותר מהכלים גם בטמפרטורות נמוכות ובתוכניות הדחה קצרות, ללא שטיפה מוקדמת.
שימוש תדיר בקפסולות מזרז את תהליך שטיפת הכלים וחוסך בצריכת המים הביתית וכתוצאה ישירה מכך גם מצמצם את חשבון המים וגם מיטיב עם הסביבה.
בנוסף לניקוי העוצמתי, ובזכות טכנולוגיית Anti-Dullness הייחודית, המצויה בקפסולה, היא מצליחה להפיח חיים חדשים בכלים בזמן השטיפה במדיח, לטשטש את העכירות שהצטברה במשך השנים ולשוות להם מראה מבריק.
להשלמת פעולת הניקוי בצורה האפקטיבית ביותר, מכילות קפסולות הניקוי החדשות Fairy Platinum Plus גם מלח ותוסף הברקה מובנה, המספקים יחד הגנה מיטבית לכלי כסף וזכוכית.

"קפסולות Fairy Platinum Plus נמצאות בחוד החנית של ניקיון הכלים", מציינים המומחים של פיירי. "הנוסחה הייחודית שלהן מאפשרת גם לוותר על שטיפה מוקדמת של הכלים לפני הכנסתם למדיח, גם להסיר כל שארית של שומן ולכלוך, גם להשיב את הכלים כמעט למצב חדש וגם לשמור על תפקוד מיטבי של המדיח ולמנוע הצטברות שומנים במערכות הניקוז, המסננים וזרועות הריסוס שלו".

מחיר מומלץ לצרכן של Fairy Platinum Plus (50 קפסולות) 49.90 שקל.
*המחיר באחריות הקמעונאי בלבד. *ניתן להשיג בכל רשתות השיווק.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות