חלוקת מארזי מוצרי עוף למשפחות נזקקות

25/03/2021
ע"י 'עוף הגליל' של החברה לפיתוח הגליל המשך »

לקראת חג הפסח, מפעל 'עוף הגליל' של החברה לפיתוח הגליל, חילק מאה מארזים למשפחות נזקקות  עם מוצרי עוף, קמחא דפסחא' לתושבי העיר קריית שמונה, בשיתוף מחלקת הרווחה ומתנ"ס ארתור פוקס בקריית שמונה.

גדי נתניאל, מנכ"ל 'עוף הגליל': "עוף הגליל מעניק לאורך השנה תרומה ואף מסייע בשיפוץ מוסדות חינוך שונים בקריית שמונה. השנה אנו מעניקים 100 מארזי מוצרי עוף, למשפחות נזקקות.
'עוף הגליל' הוא המעסיק הגדול ביותר בקריית שמונה ואנו רואים בכך שליחות וחובה של מפעל הממוקם בעיר, לתרום ולסייע לקהילה. אני גאה בעובדי המפעל, שעובדים בימים אלו ללא הפסקה ובהתאם לתקנות משרד הבריאות, בכדי לספק מוצרי עוף מובחרים מהגליל, לעם ישראל לקראת חג הפסח".

מימין לשמאל- גדי נתניאל מנכל עוף הגליל אביחי שטרן ראש העיר קרית שמונה ויורם ממן סגן ראש העיר

ראש עיריית קריית שמונה, אביחי שטרן, שהגיע למתנ"ס ארתור פוקס עם סגנו יורם ממן וצוות הרווחה בעירייה, נפגש עם מנכ"ל 'עוף הגליל' גדי נתניאל וברך את הנהלת ועובדי המפעל על תרומת מגוון רחב של מוצרי עוף לחג לעשרות משפחות נזקקות בעיר ואמר:
"למפעל 'עוף הגליל' מסורת מבורכת וארוכת שנים של תרומה לקהילה וסיוע לנזקקים בעיר, אשר תרם וסייע גם לאורך כל שנת הקורונה לנזקקים. אני מודה ל'עוף הגליל' וצוות העובדים ומאחל לכולנו חג שמח ובריא".
מארזי ה"קמחא דפסחא" מבוססים על מוצרי עוף איכותיים וחלקיו השונים, תוצרת עוף הגליל.

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *