שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

משק אופיר – אהבה בין משפחה לאדמה

יקב ותיק - מיתוג חדש: 

יקב משק אופיר, שחובבי היין מכירים בשמו הקודם, יקב יפתחאל, זכה למתיחת פנים פיזית, ויזואלית ולמיתוג חדש.
משק אופיר כולל יקב בוטיק איכותי, כרם ומכוורת דבש שהוקמה כבר ב- 1985 באלון הגליל.
את המשק הקימו הדס וצביקה אופיר במושב חקלאי, שהיה אז בראשית דרכו. צביקה, גדל על מלאכת גידול הדבורים שאותה למד מאביו הדבוראי ישי. את מאה הנחילים הראשונים קיבלו ממנו במתנה וכיום המכוורת מונה כבר 800 כוורות.
לאחר הקמת המכוורת, הדס וצביקה החליטו להעמיק את הקשר לאדמה ונטעו גפנים ב-1986. במהלך יותר מעשור נמכרו הענבים ליקבים גדולים בארץ ובשנת 1999 החלו לייצר יין משלהם.

הזנים העיקריים והמובילים בכרם מאז ועד היום הם סנג'ובזה ופטיט סירה.
בשנת 2004, הצטרף ליקב היינן קובי טוך, אשר הקים את יקב הבוטיק הראשון בארץ – יקב הר מירון במצפה חרשים.
באותה השנה גם נבנה מרכז המבקרים של המשק מקורות עץ שהובאו מהרי האפלצ'ים בווסט וירג'יניה, בה נמכרת התוצרת החקלאית של המשק- דבש ויין.

ארבעת הילדים של הדס וצביקה לוקחים חלק פעיל בכל הפעילות של המשק, החל מבציר בכרם, מילוי צנצנות דבש ובקבוקי היין ועד לשלל אירועי היקב והמשק.
אדוה, הבת הגדולה, חזרה למשק לאחר סיום הלימודים וביחד עם הדס, מנהלת ומפתחת את מרכז המבקרים ומועדון החברים. נועם, אחיה הצעיר הצטרף לצביקה ויחדיו הם מובילים את ענפי החקלאות של המשק.

צילום: אדוה אופיר, שני הלוי ויפעת חן כהן

השותפים לדרך במיתוג החדש היו הסטודיו של יותם בצלאל, איתם נבחר השם החדש ועוצב הלוגו ותוויות הדבש.
איתמר גור, מסטודיו גור הצטרף לתהליך המיתוג והוביל את יצירת תוויות היין החדשות, שמספרות את סיפורו של המשק, וכן את המשך המיתוג כולו.
ליקב 2 סדרות, הסדרה הזנית כוללת את היינות :
מרסלאן, סנג'ובזה, רוסאן, פטיט סירה ושירז. על גבי כל תווית מופיע הכרם המשפחתי ומודגשת החלקה שבה גדלים הגפנים של אותו זן הענבים.
על גבי התוויות של סדרת הבלנדים מופיעה הבקתה העץ המפורסמת של המשק. בסדרה יש יין צעיר מענבי סנג'ובזה.

עיצוב ומיתוג: סטודיו גור

התהליך כלל חידוד המהות והערכים של המשק ודיוק סיפור המשפחה. בתהליך השתלבה יהב אלג'ם אשר מנהלת את המדיה הדיגיטלית של המשק ומומחית בסטורטלינג.
גיא הרן ליווה את הפרויקט של פיתוח חוויית המבקר והמיתוג ודורון רובינפלד (שאטו שועל) סייע בשידרוג חוויית המבקר, כך שצפויה חוויה בלתי נשכחת למבקרים במקום.

אתר אינטרנט חדש וחנות און ליין – הושקו  לאחרונה – www.MeshekOfir.co.il, בשיתוף פעולה של איתמר גור והמפתח עידו נברו, ובו ניתן לרכוש יין, דבש ומארזים, להתעדכן על אירועים, פעילויות ומבצעים.
הסתיים התהליך – מיתוג של משק שהוא קודם כל משפחה והמבקרים מוזמנים להגיע לחוות ולגלות את העיצוב החדש והמושקע של מרכז המבקרים שהובילה המעצבת מעין רהב ולטעום את הבציר החדש.
לפרטים נוספים:
| 04-9861466 | אלון הגליל, ליד צומת המוביל.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות