ברנדי Torres 10 גרן רזרבה

17/03/2021
הברנדי הספרדי המוכר בעולם עכשיו בחנויות המשך »

מידע מיח"צ:
חברת המשקאות  "הכרם" החלה לייבא את ברנדי טורס, ברנדי בעל איזון ייחודי ועושר ארומטי.
לטורס 10 צבע ענברי כהה עם גוונים של זהב, ארומה עוצמתית עם רמזים חמים של קינמון ווניל. גימור מלא ועגול עם תווים ארומטיים של אלון.

הברנדי עשוי מענבים לבנים מאזור פנדס שליד ברצלונה. הברנדי מתיישן בחביות עץ אלון אמריקאי בשיטת סולרה.
Solera היא שיטה בה מוצבות כחמש שורות של חביות זו על גבי זו כאשר בשורה התחתונה ממוקם המשקה המוכן לשתיה ומעליו המשקאות הצעירים יותר. כאשר המשקה ה"ותיק" מוכן לבקבוק, ממלאים בחביות הללו את המשקה הצעיר בשנה מהשורה מעל.

המשפחה, בעלת היקב, מחזיקה בכרמים היסטוריים ומבוקשים בכמה מהאזורים היפים בספרד. טורס הרחיבה בהדרגה את סל המשקאות החריפים שלה, והציגה מוצרים אייקוניים.
בשנת 1946, מייקל טורס יצר את טורס 10, הנחשב  לברנדי האייקוני של בית טורס.
המבחר המוקפד של הענבים, הזיקוק וההתיישנות בחביות עץ אלון איכותיות הופכים את טורס 10 לברנדי בעל ניחוחות וטעמים מיוחדים.

מחיר מומלץ לצרכן – 83 ₪

Torres 10, Europa

חברת "הכרם", מהחברות הוותיקות והגדולות בישראל בתחום ייבוא, שיווק והפצה של משקאות חריפים, יינות ובירות, הוקמה בשנת 1921 ע"י ישראל אפשטיין ונותרה במשך כל שנות קיומה בבעלות המשפחה. כיום היא מנוהלת על-ידי ניניו של המייסד – אריאל אפשטיין, יו"ר הדירקטוריון שכיהן כמנכ"ל עד תחילת השנה; נורית שמיר (לבית אפשטיין), המנכ"לית הנוכחית; ורונית אבנר (לבית אפשטיין), סמנכ"לית השיווק.

במשך השנים צמחה חברת הכרם מעסק משפחתי קטן, לחברה המעסיקה כיום כ- 180 עובדים, עם מחזור מכירות שנתי של כ- 300 מיליון ₪.
הכרם מייצגת בישראל מאות בתי מותגים שהמובילים והמוכרים בהם הינם וויסקי גלנפידיך, בלויני, גרנטס', וודקה סטולי, יגרמייסטר, רמי מרטן, קואנטרו, ג'ים בים, טולמור דיו וג'ין הנדריקס, ומגוון יקבים רחב לא פחות עמם נמנים בין השאר בולינג'ר, שאפוטייה, אנטינורי, אלגריני, טורס, וגה סיציליה, קאטנה זאפאטה, שאטו סיינט מישל, וילה מריה ויקב דלתון וויתקין הישראליים.
בבעלות הכרם מבשלת בירת נגב ושותפות במבשלת הבירה הישראלית בירה מלכה, היא גם משווקת מגוון רחב של בירות איכות ובהן באדווייזר, בקס, שוף, מרדסו, בלו מון, ברודוג, פרנסיסקאנר, פולרס', ליפמנס, דובל ועוד. אשתקד אף נכנסה חברת הכרם לתחום הקפה והחלה לייבא מותג קפה איטלקי בשם וסקובי ואת מותג מכונות הקפה לקהל המקצועי, לה מרזוקו.

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *