שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

יקבי כרמל בקמפיין לסדרות הפרימיום ומיתוג יוקרתי

בחזית היינן הראשי של היקב, יפתח פרץ

יקבי כרמל משיקים, אחרי כשנתיים של עבודה מקיפה, את תת המותג "כרמל סיגנצ'ר", תחתיו מכונסים יינות הפרימיום של יקבי כרמל. ההשקה כוללת גם לוגו חדש, "כרמל סיגנצ'ר", המקושר ע"י סמל המרגלים ללוגו התאגידי, ומאגד תחתיו את הפורטפוליו המרוענן של סדרות הפרימיום של היקב.
לרגל ההשקה, העלה היקב קמפיין ברחבי המדיה, המציג את יפתח פרץ, היינן הראשי של היקב, מספר על הפילוסופיה הייננית בהכנת יינות הפרימיום של יקבי כרמל. זאת תחת המסר המרכזי של הבטחת המותג "רגעים ששווה לחכות בשבילם".
פרץ, המוביל את הצוות המקצועי ביקבי כרמל כשלוש שנים, ומי שהוביל את הטיפול בסדרות היוקרה וביינות החדשים בשנים האחרונות, משלב טיפוח הכרמים ועד בחירת חביות העץ, חביות הבטון וטכנולוגיות חדשניות נוספות להכנת היינות.

הקמפיין
בקמפיין מדגיש פרץ כי העיקר והחשוב ביינות כרמל סיגנצ'ר הוא מוטיב הזמן. זה שהשקיע צוות הייננים של יקבי כרמל על מנת לגדל יינות איכותיים, החל מהטיפול בכרמים ועד תהליך הכנת היין המוקפד. זאת בסבלנות הנדרשת, כי כאמור, "יש דברים ששווה לחכות בשבילם".
הקמפיין התקשורתי עלה לטלוויזיה ולדיגיטל ומלווה בצילומים מרהיבים מכל שלבי הכנת היין, בליווי יפתח פרץ.

רן אסא, מנהל השיווק של יקבי כרמל: "כרמל סיגנצ'ר היא ההשקה הגדולה ביותר שלנו השנה. אנו גאים להציב בקדמת הבמה את היינן הראשי שלנו, יפתח פרץ, ואת צוות הייננים, אשר הביאו את התפיסה הייננית וקדמת הטכנולוגיה והחדשנות לייצור הסדרות החדשות עם חשיבה יצירתית ופיתוחים ייחודיים".

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות