שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

יקב היוצר מתחדש בהשקות לכבוד פסח 2021

וגם מגוון מארזי מתנה

מידע מיח"צ:

יינות היוצר מופצים ונמכרים ברחבי העולם. היקב מהותיקים ומהגדולים בישראל שנוצר משיתוף פעולה בין משפחת שור, משפחת הייננים הוותיקה, המייצרת יין החל משנת 1847, לבין פיליפ ליכטנשטיין, יינן צרפתי בעל שם עולמי שעלה לישראל עם החלום לייצר כאן יין איכותי.
המשפחה נטעה כרמים בכל אזורי היין המובחרים החל מהגליל העליון בצפון ועד רמת הנגב בדרום מתוך הבנה כי בכל חלקה מתקיימים תנאי גידול עם מאפייני פרי שונים. כל כרמי היקב עומדים תחת פיקוח קפדני בכדי לוודא תנאי גידול מיטביים לכל גפן.
מנכ"ל יקב היוצר, אראל ברקאי: "לקראת חג הפסח 2021 היקב שקד על השקת מגוון רחב של יינות בסדרות השונות. חג הפסח ידוע כחג היין, אין שולחן חג בלי יין ואנו ערוכים עם היצע שיתאים לכל חך ולכל כיס. היינות שלנו החג ימכרו במחירים מיוחדים, מ – 30 ₪ בסדרת בראשית ועד 300 ₪ עבור בקבוקי המגנום בסדרת האוטר. השנה הערכות הינה מיוחדת לאור משבר הקורונה.  הקמנו אתר סחר בו ניתן להזמין את היינות שלנו למשלוח עד הבית, https://www.store.hayotzerwine.co.il/.
אנו יודעים כי למעלה מ 90% אחוזים ימזגו יינות אדומים סביב שולחן החג, ולאוכל המוגש ולכך נערכנו."

מידע מפורט על היינות 

לקראת פסח משיק יקב היוצר גם מגוון מארזים יוקרתיים ואלגנטיים. המארזים מתאימים למתנות למארחים או לפינוק אישי. בין המארזים אותם ניתן לרכוש בחנויות היין המובחרות או באתר המקוון של היקב:

מארז ליריקה צבעוני יקב היוצר
מארז מהמם וצבעוני המכיל שני בקבוקי ליריקה לבחירה. ליריקה הינה הסדרה הים תיכונית עם זנים ובלנדים מאוד מעניינים, הסדרה כוללת מורווד, סירה וארגמן שהינם יינות אדומים, ויונייה, זן לבן ושני בלנדים אדומים, GSM והרמוני.
מחיר מומלץ לצרכן: 220 ש״ח.

מארז האוטר עם שתי כוסות יין יוקרתיות יקב היוצר
בהשקה מיוחדת לקראת פסח. מארז יפיפה הכולל בקבוק האוטר קברנה סובניון או סירה.
האוטר הוא יין המתיישן בחבית עץ אלון צרפתי 24 חודש ועוד כ 6 חודשים בבקבוק,  פרי יצירתו של אמן היין פיליפ ליכטנשטיין. זהו יין מלא גוף ועוצמתי.
מחיר מומלץ לצרכן: 195 ש״ח.
המארזים ישווקו בחנויות היין הנבחרות ובבוטיק היין האינטרנטי של היקב.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות