חגיגת ויסקי ברשת חינאווי Wine & More

11/02/2021
הנחות על המותגים בקטגוריית הוויסקי המשך »

מידע מיח"צ:

חגיגת ויסקי ברשת חינאווי Wine & More לחברי מועדון ולמצטרפים חדשים בסניפי הרשת . במסגרת המבצעים יוצעו הנחות של עד 25% על כלל מותגי הוויסקי השונים והמובילים בקטגוריית הוויסקי.
בקניית 3 בקבוקים מכל מגוון מותגי הוויסקי ברשת, יוענק במתנה לכל רוכש סיגר גואנטנמרה.

בין המותגים המוצעים:
דאבל בלאק לייבל, בושמילס בלאק בוש, ג'וני ווקר 21 XR, שיבס ( 18, רויאל סאלוט 21 שנה, 15), גלנמורנג'י 10 ו- 18, טליסקאר סטורם, קאול איילה 12, סינגלטון 12, לפרוייג סלקט, סקוטי מורטלך ראר אולד, מילק אנד האני סינגל מאלט ועוד. כמו כן, בין המגוון הרחב, ישווק ויסקי אירי חדש מקטגוריית הפרימיום The IrishMan.

בנוסף, ישווקו כוסות ויסקי איכותיות במחירים נמוכים- שישיית כוסות ויסקי סן מרינו 245 מ"ל ושישיית כוסות ויסקי נובה 300 מ"ל ב- 39 ₪. שישיית כוסות וויסקי שפיגלאו אלגנט ב- 89 ₪.

צילום פרסום אביב

מהנהלת הרשת נמסר: "ויסקי הוא משקה פופולארי הזוכה לעדנה לאורך כל ימות השנה. בשנה האחרונה אנו עדים לצמיחה משמעותית של כל קטגוריית האלכוהול ב-30% כשהוויסקי מציג גידול של למעלה מ- 45%. זאת כתוצאה  מסגירת הברים והמסעדות בתקופת הקורונה.
הצריכה הביתית הגבוהה באה לידי ביטוי גם בקרב חתך גילאים צעיר יותר. אם בעבר חובבי המשקה היו קהל בוגר ובשל, כיום טווח הגילאים ירד ומתאפיין בצריכה מוגברת גם בקרב 20 פלוס".

"הרגלי הצריכה של הלקוח הישראלי באלכוהול התחדדו יותר ומתאפיינים בפתיחות ובסקרנות רבה. הם ללא ספק מוכנים יותר לטעום טעמים שאינם מוכרים ולהתנסות במותגים שהם לא בהכרח התוודעו אליהם בעבר, עם דגש על משקאות מיוחדים ומיושנים יותר. ניכרת השקעה וביקוש במותגי פרימיום איכותיים, יוקרתיים ומתוחכמים- מגמה שאינה בהכרח משקפת בהלימה את חוסר היציבות של התקופה".

מבצעי חודש הויסקי יתקיימו בסניפי הרשת עד ל-28 בפברואר.
ניתן ליהנות מהמחירים המשתלמים גם ל באתר.

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *