יקב טוליפ עושה כבוד לתעשיית היין הישראלית

05/02/2021
 בקמפיין הרשת "Buy Local" המשך »

מידע מהיקב:
ברחבי הרשת מוצג קמפיין בשם "buy Local" , אותו יזם יקב טוליפ.
במסגרת הקמפיין הופק סרטון קצר המציג בעלי מקצוע שונים ורבים בתעשיית היין, העומדים מאחורי כל בקבוק יין שמיוצר בישראל.
לוטן ויסמן, מנהלת השיווק והייצוא של יקב טוליפ: "הרעיון הוא למעשה העלאת מודעות לכמות האנשים העומדים מאחורי בקבוק יין אחד, ובתוך כך להמחיש עד כמה הקורונה משפיעה על משפחות רבות בתחום המסעדנות, החלקאות והיין ולא רק על עובדי הייצור ביקב".

בסרטון המקדם את קמפיין "Buy Local", מוצגים זה לצד זה בשרשרת היין הישראלית כורמים, עובדי ייצור, מפיצים, מלצרים, מסעדנים, יבואני החביות ופקקי השעם, מפעלי התוויות, חברי 'כפר תקווה' הנמנים בין עובדי היקב, ועוד.
הקמפיין קורא לגולשים לקנות ממגוון יצרני היין המקומיים-ישראליים ולאו דווקא מיינות יקב טוליפ, אלא  משלל היקבים, המסעדות ומחנויות היין, ובכך לתמוך בתעשיית היין והמסעדנות הישראלית כולה.

במסגרת הקמפיין, מתחייבים בטוליפ לתרום לאיגוד המסעדנים 10% מכל רכישה שתתבצע באתר היקב www.tulip-winery.co.il, בהזנת קוד קופון "מקומי", לצרכי תמיכה במסעדנים ועובדיהם בתקופה קשה זו.  זאת, כהוקרה על פועלם והיותם חלק בלתי נפרד מתעשיית היין הישראלית החווה משבר גדול בעקבות מגפת הקורונה.

לוטן: "חברנו לאיגוד המסעדנים על מנת לעזור להם כמה שיותר להחזיק את הראש מעל המים בתקופה הקשה הזו, שכן הם חלק מאותם אנשים שגורמים לגלגל הזה של ייצור יין בישראל להמשיך להתגלגל"

רועי יצחקי, מנכ"ל ובעלים יקב טוליפ ויקב מאיה: הקורונה הובילה למשברים רבים. לי חשוב באופן אישי שהעובדים, הספקים ולא פחות חשוב הלקוחות לא יפגעו בעקבות המשבר.

לילך ספיר
, יו”ר אגודת המסעדנים: ״במיוחד בימים אלו אנו שמחים על כך שחברינו בתעשייה ממשיכים לתמוך במסעדות, על מנת שנוכל לשרוד את התקופה הקשה הזו. זה מחמם את הלב.
תודה לכל מי שיתרום ותודה ליקב טוליפ על התמיכה".

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *