שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

שיפור איכות השינה באכילת חטיפי בריאות מותאמים 

חברת גרמין וסטארטאפ הפודטק myAir

84%, ממשתתפי סקר, שיפרו את איכות השינה שלהם לאחר שאכלו חטיפי בריאות שהותאמו עבורם באופן אישי. כך עולה ממחקר משותף שערכו חברת השעונים החכמים GARMIN וסטרטאפ הפודטק הישראלי myAir הפועל להפחתת מתח באמצעות תזונה מבוססת צמחים אקטיביים ומותאמת אישית.

חברת myAir פיתחה טכנולוגיה ליצירת פרופיל אישי באמצעות בינה מלאכותית על בסיס שאלון ובדיקת מדדים גופניים.
הנתונים מנותחים ומשמשים להתאמת חטיפי בריאות שכל אחד מהם כולל שילוב ייחודי של צמחים להפחתת סימפטום ספציפי של לחץ, שיפור מיקוד, חיזוק האנרגיה, הפחתת חרדה, הרפיה וקידום שינה איכותית.
בר הסופרפוד מורכב מתערובת של אגוזים, פירות וצמחים פעילים, ללא תוספת סוכר או כל רכיב נוסף. צוות החברה כולל מדענים מאוניברסיטת ברקלי, תל אביב והטכניון.

השעונים הלבישים של Garmin מאפשרים למשתמשים לעקוב אחר המדדים המעידים ומשפיעים על לחץ, כמו פעילות גופנית, תזונה ושינה, וכך לבחון באופן מדעי את השפעת החטיפים על הגוף.
במחקר המשותף הוכח כי המוצרים של myAir השפיעו לטובה על המדדים של 73% מהמשתתפים.
54% מהמשתתפים האריכו את השינה ואילו 64% חוו עלייה במשך השינה העמוקה.

myAir נוסדה על ידי:
רחל ירקוני, מומחית בעולמות הצרכנות, לשעבר סמנכ"לית שיווק בחברת התרופות טבע, מנכ"לית חטיבת החטיפים באסם ומנהלת שיווק בשטראוס,.
ודובב גולדשטיין, יזם המתמחה בטכנולוגיה פרסונלית, ולשעבר סמנכ"ל דיגיטל ברשת ערוץ 2, מנהל פיתוח עסקי ב-YES .
בחברה השקיעו 2 מיליון דולר קרן ההשקעות של אוניברסיטת תל אביב TAU Ventures ביחד עם iAngels ו-Entrée' Capital.

"כאשת קריירה ואם, בעלת אורח חיים צפוף, לחץ כרוני הפך לחלק בלתי נפרד מחיי. ניסיתי לנהל את הלחץ שלי כפי שאני מנהלת שגרה ספורטיבית או שגרת תזונה בריאה, אך לא הצלחתי לייצר שגרת ניהול מתח יעילה וגיליתי שכל הסובבים אותי סובלים מבעיה דומה".
מתוודה רחל ירקוני, מייסדת ומנכ"לית משותפת של myAir.
"במהלך הקריירה שלי בשטראוס, אסם וטבע. למדתי כי תזונה נכונה היא מפתח לניהול הבריאות. הנחת מוצא זו דרבנה אותי לחפש פתרון טבעי, המבוסס על צמחים פעילים לבעיות הלחץ הכרוני. בבדיקות מוקדמות גילינו שרוב המבוגרים מנשנשים חטיפים על מנת להירגע. הפתרון שלנו ממנף את המדע כדי לספק להם פתרון תזונתי שמתאים להם."

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות