התזמורת הסימפונית ירושלים בקונצרט חגיגי  

25/01/2021
יום חמישי 28.1.2021 – 20:00  אירוע חינם המשך »

לרגל ט"ו בשבט מזמינה התזמורת הסימפונית ירושלים את הקהל הרחב ליהנות מקונצרט מקוון חינם בניצוחו של מאסטרו אלי יפה בו ינוגנו מיטב השירים האהובים מהפירות המוסיקליים של ארצנו. משירי נעמי שמר, עוזי חיטמן, נורית הירש, ועוד.
"בשנה הבאה", ושוב איתכם, "כבר אחרי חצות", "בלדה לשוטר", "ציון הלא תשאלי", "מישהו הולך תמיד איתי", "נשבע", "הנני כאן", "תודה", "על כל אלה" ועוד ועוד.

אלי יפה – צילום זקלין יפה

עופר אמסלם מנכ"ל התזמורת: "כולנו תקווה כי המשבר הנוכחי יסתיים בהקדם ונחזור להופיע מול הקהל הרחב באולם הבית. לעת עתה אנו בתזמורת ממשיכים את הקשר עם קהל שוחרי המוסיקה באמצעות קונצרטים און ליין העומדים לרשות כל אחת ואחד בישראל ומחוצה לה ללא תשלום. לרגל החג הכי ישראלי, ט"ו בשבט אני מזמין אתכם להנות מקונצרט חגיגי חינם של מחרוזת שירי הארץ".

 התזמורת הסימפונית ירושלים
התזמורת שזו עונתה ה-83 נוסדה בסוף שנות השלושים כתזמורת של שרות השידור המנדטורי בפלשתינה. עם קום המדינה היתה לתזמורת הסימפונית ירושלים רשות השידור כתזמורת רדיו. מרבית הקונצרטים הוקלטו ושודרו בקול המוסיקה מאולם הבית של התזמורת – הנרי קראון בתיאטרון ירושלים.

מנהלה המוסיקלי החדש של התזמורת מאסטרו סטיבן סלואן. בין מנהליה המוסיקליים בעבר שמות בולטים כמו מנדי רודן, לוקאס פוס, גארי ברתיני, לורנס פוסטר, דוד שלון, לאון בוטשטיין ופרדריק שאזלן.

רפרטואר התזמורת מהווה שילוב רחב יריעה בין יצירות המופת של העבר וההווה החל מיצירות הבארוק, עובר דרך התקופה הקלאסית והרומנטית ויצירות ישראליות. התזמורת מוזמנת לעתים תכופות לסיורי קונצרטים ברחבי העולם, והופיעה באולמות היוקרתיים ביותר, ובהם קרנגי הול בניו יורק, אולם המוזיקפריין בווינה, אולם הפילהרמוני בקלן ואולמות הקונצרטים המרכזיים בדיסלדורף, בפרנקפורט ובלוצרן.   

אפשר לצפות בשידורים : בדף הפייסבוק ובערוץ היוטיוב של התזמורת הסימפונית ירושלים

פרטים נוספים באתר הבית של התזמורת: https://www.jso.co.il/   ובדף הפייסבוק

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *