שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

יינות לאובדי עצות

למדף ספרי היין המרתקים נוסף ספר חדש בעברית-יינות לאובדי עצות-המכיל כ500 עמודים שופעי תוכן.

יינות לאובדי עצות

עריכת חומר מיח"צ – ישראל פרקר

למדף ספרי היין המרתקים נוסף ספר חדש בעברית – יינות לאובדי עצות –  המכיל כ500 עמודים שופעי תוכן מעניין וחשוב לכל אוהב יין, מאת אד מקארתי ומרי יואינג-מאליגן.

 את הספר תרגם לעברית עמית יריב, מדריך יין ועיתונאי יין הכותב, בין היתר, במגזין "דרך האוכל",
ב-Jerusalem Post, ב-The Marker Women    
ובכתבי עת נוספים.

"יינות לאובדי עצות" מבוסס על המהדורה הרביעית של הספר Wine for Dummies. היועץ המקצועי למהדורה העברית הוא העיתונאי מני פאר, מוותיקי העיתונאים בתחום היין ומהבכירים שבהם. מני עוסק בתחום היין עוד בתקופה שעבור רוב הישראלים "יין" היה יין מתוק לקידוש, והוא הביא מניסיונו העשיר ומסגנונו הייחודי למהדורה העברית.
לצד הייעוץ המקצועי והעדכונים הדרושים לספר המקורי, כתב מני גם פרק חדש לספר, העוסק בענף היין בישראל מראשיתו ועד ימינו. פרק זה הוא קריאת חובה לכל חובב יין ישראלי וגם למקצועני עולם היין, כמובן.

עולם היין הוא עולם מרתק של צבעים, ריחות ותרבויות, אבל הוא נתפס כעולם זר ומאיים, עתיר מילים מפחידות דוגמת "עפיצות" או "טאנינים". זהו עולם שכאילו נעול וסגור למי שאיננו שייך אליו.

ניראה לי שספר זה הוא המפתח המתאים ביותר לפתוח את דלתותיו הסגורות של עולם היין.
הספר יינות לאובדי עצות הוא מדריך מקיף ושלם לחובבי היין המתחילים בנבכי עולם היין וגם לוותיקים ולמנוסים. ברור לי שמי שאומר שהוא יודע הכל על יין לא מבין מה הוא לא יודע.

מחברי הספר, אד מקארתי ומרי יואינג מאליגן הם חובבי יין מושבעים ומדריכים ותיקים בתחום היין. יואינג מאליגן נושאת את התואר Master of Wine, התואר הגבוה ביותר בתחום היין, ומקארתי הוא בעל תואר "מדריך יין מוסמך" – Certified Wine Educator.

ביחד הם לוקחים את הקורא אובד העצות לסיור מופלא בעולם היין, ומצליחים להסיר את המכשולים האורבים למתחילים את דרכם בתחום היין.
בשפה נהירה ובהומור כובש מדריכים יואינג-מאליגן ומקארתי את הקורא בנבכי הזנים השונים, תהליכי הייצור, סודות קריאת התוויות ומסתרי הזמנת היין במסעדה. קריאה בספר יינות לאובדי עצות מוכיחה שאפשר ללמוד את "שפת היין" בצורה ברורה, בהירה ומהנה, בלי להרגיש טיפשים אפילו לרגע אחד. הספר סוקר את אזורי היין החשובים בעולם, מאפייניהם ויינותיהם המומלצים, מגיש טיפים ועצות מעשיות לרכישה מוצלחת של יין למרתף הביתי ולאחסנתו, ומציע רעיונות להקמת אוסף יינות מרשים ואיכותי.

יינות לאובדי עצות במהדורת האנגלית, הוא אחד מספרי היין הנמכרים בעולם, והוא בין עשרת הספרים הנמכרים ביותר בקטגוריית "אוכל ויין" באתר Amazon.com. המהדורה בעברית כתובה בצורה קלה לקריאה ולהבנה.

הספר מחולק לשמונה פרקים:
הכרות עם עולם היין
היין ואתם: אישית לוחצת
יינות "העולם הישן"
לגלות את העולם החדש
הצד האקזוטי של היין
כשהחיידק תפס אתכם
עשרה דברים ש…
נספחים

לדעתי זהו ספר חובה לכל המתעניין בעולם היין ומומלץ בחום גם לאלה שלא קרובים לעולם המופלא הזה אבל מתעניינים בהרחבת אופקים ובהוספת ידע.
מחיר מומלץ של הספר: 99 ₪

 

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות