דיווח מיקב תבור

03/01/2021
מלכיה קברנה סוביניון 2016 עם ציון גבוה מ Wine Spectator המשך »

דיווח מיח"צ:

מגזין היין החשוב בעולם, Wine Spectator, העניק למלכיה, קברנה סוביניון, 2016 של יקב תבור, את הציון 91 בסיכום השנתי של היינות הטובים בעולם בשנת 2020. זו השנה הרביעית בה 'מלכיה' זוכה להכרה בינלאומית ע"י המגזין המכובד.

המגזין, אשר נוסד בשנת 1976 בסן דייגו, קליפורניה, הוא כתב העת לענייני יין  עם מעל ל-2.5 מיליון קוראים. מידי שנה עורך המגזין תערוכת יין שנתית בשם"Wine Spectator's New York Wine Experience". התערוכה הינה חגיגה של טעימות מודרכות, מפגשים וסדנאות עם מיטב יינות העולם, בהובלתם של הייננים ובעלי היקבים עצמם. בין השנים 2015-2017 הוזמן יקב תבור 3 פעמים ברצף להציג ולהטעים מיינות היקב, בייצוג של יינות "מלכיה" ו"סופה" אשר זכו בכבוד להימזג באירוע ובכך להיכלל ברשימת 250 היינות הטובים בעולם.

נועם יעקובי, סמנכ"ל וראש חטיבת היין של IBBLS | יקב תבור: "אנחנו נרגשים ושמחים כי היין המיוחד שלנו, מלכיה 2016 , המזוהה עם היקב כבר מראשית דרכו, זוכה לכבוד כה גדול והכרה בינלאומית זו בפעם הרביעית. אין ספק כי זכייה זו של היקב מצביעה על ההתקדמות של יקב תבור ותעשיית היין הישראלית כולה.
ענבי הקברנה סוביניון מגיעים מכרם מלכיה האקולוגי, מחלקת קברנה מאוד ייחודית בשל היותה נטועה על תצורת קרקע מאוד נדירה בישראל.
החלקה ניטעה ב- 2006, וכבר מהבציר הראשון ב- 2009 היא הניבה פרי יוצא דופן במראהו, צבעו, ואיכותו ומציגה את העשייה והגישה האקולוגית בה היקב דוגל.
העובדה שיינות יקב תבור זוכים לכבוד הזה כבר ארבע שנים היא הוכחה לכך שגישתנו האקולוגית נושאת פרי. בזכותה מציג היקב יציבות מתמשכת של יינות איכותיים והתמדה זו מסבה לנו גאווה גדולה".

יין מלכיה 2016 מופק מ-100% ענבי קברנה סוביניון. זהו יין הדגל של יקב תבור המציע חוויה עשירה ומורכבת של פרי מרוכז ותבלינים באף ובפה אלגנטיות ועושר טעמים.
היין התיישן 24 חודשים בחביות אלון צרפתיות חדשות והמשיך להתיישן עוד 12 חודשים בבקבוק. מלכיה 2016 טוב לשתייה עכשווית ואף יוסיף להשתבח למשך שנים נוספות בבקבוק.

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *