דיווח מיקב צפרירים

27/12/2020
מהמתרחש ביקב המשך »

שלום לכולם וימים טובים ובריאים.

השבועות האחרונים מכילים בתוכם אופטימיות זהירה של חיסונים, אך קשה להגיד שימי המסכות והמשלוחים (הדרך לאספקה סדירה של יין גם בסגרים) יהיו מאחורינו בקרוב. אנו ממשיכים את קו המשלוחים המיוחד שלנו שמתפרס מאשקלון ועד רעננה.

הקיץ הלוהט מאחורינו ויינות הקיץ הנהדרים שלנו – הרוזה והלבן – אזלו זה מכבר. הם מפנים את הבמה ליינות אדומים, מתאימים יותר לאקלים סתווי וחורפי ולאוכל כבד ועשיר יותר. כולנו יודעים שהחורף כאן לא ארוך במיוחד – נצלו אותו כדי ליהנות מהיינות האדומים שלנו לצד ארוחות בשריות דשנות, תבשילי קדירה ומרקים לוהטים.

בינתיים ביקב אנו שוקדים במרץ על הרוזה והלבן 2020 שלנו. טועמים ומערבבים. הרוזה צפוי להגיע למדפים במרץ 2021 והלבן, במאי 2021.
אנחנו כבר לא יכולים לחכות. גם אתם?
תזמינו מראש שישייה עם 15% הנחה ולא תצטרכו לדאוג שיישתו לכם אותו. (מוזמנים לשלוח מייל או להתקשר ונרשום את הזמנתכם).

עדולם 2017 הולך ואוזל, אך עדולם 2018 יהיה מהנה לא פחות. האיזונים מעט שונים בין המרכיבים והוא מבטיח חוויית שתייה מהנה ומפתיעה. הפתעה נוספת מגיעה בדמותן של תוויות חדשות לבציר 2018, מעשה ידי טליה – המעצבת הנהדרת שלנו.
החלטנו שהגיע הזמן לשינוי וריענון – ונשמח לשמוע את חוות הדעת שלכם.

השבתות השמשיות מוציאות את כולם החוצה להסתובב והיקב שוקק חיים בסופ"ש, בהתאם להנחיות הוראות הקורונה כמובן. מוזמנים לתאם שעת הגעה, להגיע, לטעום, לקשקש על יין ועל החיים.
תהיו בקשר להזמנות, ביקורים או סתם ככה.
לורי – 052-4493042, שייקה – 052-4284329; lenderis@gmail.com

ברכות ובריאות,
לורי ושייקה
יקב צפרירים

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *