'השוקה' – יד ראשונה מחקלאי עד הבית

08/11/2020
משקי הבית דורשים תוצרת משובחת וטרייה המשך »

מידע מיח"צ:

עידן נתן
(42), מבעלי אתר האינטרנט "השוקה", ירושלמי במקור והיום גר ברמת גן, נשוי ואב לשלושה, החל את מיזם אתר הצרכנות האינטרנטי לפני כשש שנים בדגש על לקוחות בוטיק וחברות שביקשו לקבל מוצרי מזון איכותיים ישירות למשרדים או לבתים.
"משבר הקורונה חידד לי את הצורך שחייבים להנגיש את התוצרת החקלאית הישראלית לצרכן, לקצר את מסע הייסורים של הפלפל מהחקלאי דרך המשווקים, מדפי הירקנים ועד הבית, אנו הקמנו מיזם תפעולי ייחודי שמקצר תהליך זה משמעותית, שימוש בטכנולוגיית אריזת מוצר מתקדמת לשמירת חיי מדף לאורך זמן, תוך בניית תהליך בקרה קפדני על התוצרת שמגיעה הביתה" מה שמייחד אותנו מדגיש עידן "הטעם הוא הפרמטר העיקרי המנחה אותנו, אנו טועמים בכל יום את רוב המוצרים שמגיעים אלינו ורק המוצרים שעוברים את מבחני הטעימה מגיעים לצרכן."

שוק הירקות והפירות המובחרים בארץ תופס תאוצה בעשור האחרון, משקי הבית דורשים תוצרת משובחת, טרייה בסטנדרטים גבוהים, לצד עלייה בצריכת מזון בריא מן הצומח. תקופת הקורונה, הסגר והבידוד הרחיבה את מעגל הלקוחות שביקשו לצרוך תוצרת טרייה ומשובחת מחקלאי ישראל ישירות הביתה ובמחיר הוגן. "זיהינו שחשוב ללקוחות הקצה לחזק את חקלאי ישראל ולרכוש מהם תוצרת, ישירות ללא פערי תיווך ונסיעות מהשדה לסופר, למדף ומשם למקרר. הציבור מצביע ברגליים ורוצה טריות, איכות ובמחיר הוגן".
אתר האינטרנט "השוקה" עלה על הנוסחה תפעולית, שהוכחה בתקופה זו כמנצחת, ליקוט של תוצרת טרייה ושילוח ישירות לבתים מהיום למחר, ובאריזה מוקפדת, איכותית ונקייה.

"בניגוד לירקנים השכונתיים, לסופרמרקטים רבים ולאתרי סחר שונים, אצלנו 'הסחורה' לא עומדת מספר ימים על המדף או מאוחסנת בתנאי אחסון לא מתאימים. הצלחנו לפתח מערכת שמבטיחה לקט יומיומי של רוב הפירות והירקות הטריים מרחבי הארץ, שינוע, אריזה ומשלוח עד דלת הבית תוך 24 שעות מרגע ההזמנה. הציבור מקבל את הפירות והירקות טריים ואיכותיים עד הבית ובמקביל מצליח לסייע ולחזק חקלאים רבים שנקלעו לקשיים בשנה האחרונה" מסביר עידן.

באתר יש מגוון רחב ביותר של ירקות ופירות מובחרים. משלוחים כרגע מתקבלים במרכז הארץ, בין חדרה לגדרה, במגמה להתרחב לכל חלקי הארץ.
עידן רואה באתר "השוקה" את הפתרון האיכותי ביותר בשוק משלוחי התוצרת הטריה בארץ – "היום אנחנו מספקים מאות משלוחים בחודש. כל משלוח נארז בצורה מיטבית ומגיע לבית הלקוח, במהירות מרבית תוך שמירה על טריות המוצרים. האיכות חשובה לנו, הפירות והירקות נבחרים בקפידה בכל משלוח והתגובות מצוינות מקהל לקוחותינו. יצאנו לדרך בחודש אפריל ומאז בכל חודש אנחנו מתקדמים, יש לנו תוכניות חדשניות שונות לצמוח ולגדול שנוציא לדרך, ממשלוחים לאזורים נוספים ועד פיתוחים מיוחדים וכלים נוספים לטובת קהל הצרכנים בישראל".

באתר השוקה : כל הפירות והירקות כשרים ומועשרים.

להזמנות: www.hashuka.co.il

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *