פטיסרי אבו סייר בירושלים

02/11/2020
ברחוב השער החדש בעיר העתיקה המשך »

מידע מיח"צ:

בימי מגפת הקורונה, כשענף הקולינריה על גווניו נלחם על קיומו, החליט השף איברהים אבו סייר לפתוח את הפטיסיירי שלו ברחוב השער החדש בעיר העתיקה.

אבו סייר, שף קונדיטור מזה כ-20 שנה, יליד הרובע המוסלמי ממשפחה שהגיעה לירושלים מהעיר שכם, הוא חבר ב Chefs for Peace, היה השף קונדיטור של מלון מצודת דוד כ-18 שנה, לימד בביה"ס לבישול של נוטרדם דה ג'רוסלם, בוגר לימוד ניהול בתי מלון מאוניברסיטת בית לחם, סיים השתלמויות בפריס ובבלגיה, ובעיקר – אמן המתוקים.

אבו סייר הוא שף קריאטיבי – היצירות המתוקות מתחלפות לפי העונות, כל עוגה ומאפה מקבלים טיפול אישי, ובעיקר הוא מקפיד לשלב ככל הניתן את אהבתו הגדולה באמת – שוקולד וליתר דיוק – מאפים ושוקולדים אירופיים.

בפטיסרי הפתוח 7 ימים בשבוע בשעות 8:00-20:00 (ראשון 9:30-19:00), נאפים מדי יום עוגות ומאפים מפרי דמיונו ולפי ההשראה איתה קם בבוקר.

המקום הקטן המלא בפיתויים מתוקים לצד קישים מלוחים , הוא עסק משפחתי: אבו סייר הוא המנצח על מלאכת היצירה והאפייה, ולצידו עובדות שתי בנותיו, כך שתמיד היחס הוא אישי, והלקוחות הקבועים מוכרים היטב.

אפשר להגיע לשתות קפה או תה, לאכול מאפה מתוק או מלוח (מהמבחר היומי המתחלף), לנסות לקבל ממנו את המתכון לכנאפה המקורית או לזו המשפחתית, וניתן גם להזמין וגם לקחת הביתה.

לה פטיסרי אבו סייר
רח' השער החדש, 35 העיר העתיקה, ירושלים
פתוח: ב- ש 8:00-20:00, ראשון 9:30-19:00
טל: 052-8770255

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

תגובה אחת על פטיסרי אבו סייר בירושלים

  1. מאת משה קפלן‏:

    מקום מדהים ונעים
    ומעל הכל טעים,
    פינה קטנה כמו חו"ל פריס,
    ממומלץ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *