שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

'נובל גרין' תייצג חברות ישראליות בוועידה בדובאי

בתערוכה לחקלאות מתקדמת וחקלאות ימית - יוני 2021

מידע מיח"צ:
חברת נובל גרין הישראלית, בעלת אתר החקלאות הבינלאומי israelagri.com, נבחרה על ידי AgraME – יזמי וועידה ותערוכה מובילים בתחום כנסי חקלאות בינלאומית, מתקדמת, באיחוד האמירויות, לייצוג בלעדי של חברות ישראליות שתיקחנה חלק בתערוכה, המתוכננת לחודש יוני 2021, בדובאי.

חברת AgraME מובילה תחום חקלאות ברת קיימא, במטרה להבטיח בטחון תזונתי במזרח התיכון ובאפריקה, על ידי קידום טכנולוגיות חדשניות להגברת הייצור המקומי.
הועידה והתערוכה של חברת AgraME הינן מהוותיקות והמוערכות, במזרח התיכון ומתקיימות מידי שנה בחסות המשרד לשינויי אקלים וסביבה באיחוד האמירויות. הן מהוות מוקד משיכה לחברות מובילות מכל העולם במגוון תחומים בענף החקלאות המתקדמת:
טכנולוגיה, חקלאות ימית, בריאות, בעלי חיים ועוד.
הועידה והתערוכה מתקיימות זו השנה ה- 14 ברציפות, והינן בעלות מוניטין, כאירוע האיכותי ביותר באזור המפרץ בתחומו, אשר מוביל לשיתופי פעולה נרחבים בין מדינות, חברות וגופים, יצירת קשרים מקצועיים ומסחריים, איכותיים, עם מדינות המזרח התיכון, אפריקה ותת היבשת ההודית.
התערוכה מעניקה לחברות המציגות בה גישה לקהל מבקרים ממוקד שמגיע לאירוע, במטרה לפתח קשרים מסחריים, למצוא חידושים, פתרונות ומוצרים.

באדיבות תערוכה AgraME

מנהל התערוכה החקלאית בדובאי AgraMEמר Sheetij Taneja : "אנו מברכים את החברות הישראליות שתשתתפנה בוועידה ובתערוכה החקלאית ורואים פוטנציאל לשיתופי פעולה רחבים, בפתרונות מתקדמים, ידע וטכנולוגיה ישראליים עם החברות מהאמירויות. התערוכה תהווה פלטפורמה מקצועית ויעילה להצגת הטכנולוגיות המתקדמות בפני נציגי חברות ממדינות המפרץ".

נורית לוי, מנהלת חברת נובל גרין ואתר החקלאות הבינלאומי Israelagri.com : "אנו מברכים על שיתוף הפעולה עם ארגון AgraME והתערוכה החקלאית המקצועית.
קיימת פתיחות וציפייה של גורמים מהאמירויות להיכרות עם החברות הישראליות, שיוכלו להציע למדינות המפרץ מגוון רחב של פתרונות, שיטות, מגמות, טכנולוגיות מתקדמות בתחום החקלאות".
לוי מוסיפה כי לאחר שנה בה לא התקיימו תערוכות בעולם עקב הקורונה, האירוע מהווה בשורה לחברות הישראליות המעוניינות לפתח שווקים חדשים ולייצר קשרים עם מדינות באזור המפרץ.

את התערוכה מפיקה החברה הבריטית INFORMA ALLSECURE , במטרה למלא את תנאי הבטיחות הנדרשים בהתאם להנחיות בתקופה זו, בכדי להבטיח את בריאותם ובטיחותם של המבקרים. על מנת לעמוד בסטנדרטים של הבטיחות, החברה משתפת פעולה עם ארגונים בינלאומיים רבים (UFI, AEO SISO) כמו גם, עם יזמים, ספקים וגופי ממשל שונים.

לפרטים נוספים והרשמה לתערוכה, יוני 2021 בדובאי:
נובל גרין – נורית לוי – 052-2451092
מייל- [email protected] , אתר- www.israelagri.com

Krystle Almeida -AgraME – מייל- [email protected]

אתר התערוכה- www.agramiddleeast.com

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות