שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

'משו משו' – בירה חדשה בערבה התיכונה

מבשלת "בירה ערבה" משיקה

מידע מיח"צ:
מבשלת "בירה ערבה", הממוקמת בכניסה לישוב האקולוגי צוקים בערבה התיכונה, משיקה בימים אלה בירה חדשה כשרה:
'משו'- בירה עונתית בסגנון IPA (כמות כשות גבוהה), המאופיינת בטעמי פירות ומרירות גבוהה.

הבירה החדשה 'משו' מיועדת בטעמיה לעונה זו של שלהי הקיץ ותחילת עונת החורף ומיוצרת במהדורה מוגבלת, של 600 בקבוקים בלבד. את הבירה ניתן להזמין ולקבל במשלוח לכל רחבי הארץ.

שמה של הבירה 'משו', מלשון הסלנג הידוע 'משהו משהו' הנאמר על דבר, חוויה או מוצר איכותי, שחייבים לנסות וליהנות מאיכותו הגבוהה.
בירה 'משו'- מכילה כמות נדיבה של פרחי הכשות ומאופיינת במרירות דומיננטית, המאוזנת עם ארומה פירותית חזקה של טעמי פירות טרופיים, שמקורה במגוון הרחב של הכשות, אותם מוסיפים בתהליך הבישול עצמו.
בירה 'משו' בעלת צבע ענברי, מכילה 6% אלכוהול.

מבשלת "בירה בערבה" הוקמה בכניסה ליישוב צוקים בשנת 2014 על ידי אוהד והדס כץ מצוקים, במטרה לספק בירה טרייה וטעימה לתושבי האזור ולאורחיהם. שטח המבשלה כ- 100 מ"ר בה מבשלים אצוות קטנות של כ- 200 ליטר כל פעם.
לפני משבר הקורונה, שיווקה "בירה ערבה" מידי חודש, למעלה מ-3000 בקבוקי בירה מסוגים שונים, למסעדות וברים במצפה רמון, ברחבי הערבה ובאילת.
עם הירידה בשיווק כתוצאה מסגירת מקומות הבילוי, 'בירה ערבה' הגבירה את שירות המשלוחים לכל רחבי הארץ, במסגרתו ניתן להזמין את כל סוגי הבירות של המבשלה וכן את סדרת הבירות המובילה "קָצְרָה", המיוצרות מסוגי לתת שונים ואיכותיים הנטחנים במקום, בתוספת מי בארות זכים ומזוקקים. הסדרה נקראת על שם "נחל קצרה", אחד הנחלים היפים החוצים את הערבה, שבערוצו עוברת דרך הבשמים הנבטית.

"צוקים" הינו ישוב אקולוגי קהילתי תיירותי, אשר הוקם לפני כ- 16 שנה. הרעיון שעמד בבסיס הקמתו היה לייסד יישוב קהילתי כפרי, קטן, באזור מדברי מבודד, עם מאפיינים של שמירה על ערכי הטבע והסביבה. "צוקים" ממוקם על צוק נישא, בלב המדבר, מעל נחל צופר ומשקיף על חבל הערבה ומכאן שמו. כ-100 משפחות גרות ביישוב "צוקים" ומתפרנסות מעסקי התיירות הכוללים מיזמי צימרים, חאנים, כפר אומנים, מסעדות ועוד, ממקצועות חופשיים ובעבודות חקלאיות במושבים השוכנים מסביב.

מבשלת "בירה ערבה" מקיימת סיורים מודרכים הכוללים טעימות והסבר על תהליך העשייה והאופי המדברי הייחודי שניתן לבירות. בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

ניתן להזמין את הבירה החדשה 'משו' ואת שאר הבירות של מבשלת 'בירה ערבה' לכל רחבי הארץ.
מחירים בירה 'משו':
ארגז בירה, 12 בקבוקים- 150 ₪ + עלות משלוח 38 ₪
בהזמנת 36 בקבוקים- המשלוח חינם
אתר חנות – מבשלת בירה ערבה- beerarava.co.il, לפרטים- 052-720-2301

מידע נוסף באתר תיירות הערבה התיכונה: http://www.goarava.co.il

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות