שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

יקבי כרמל חוזרים לייצר ברנדי ומשיקים מותג חדש

במותג: 777, ברנדי זיכרון VSOP וברנדי ראשון XO

מידע מיח"צ:
אוהבי השתייה החריפה אוהבים ללגום לא רק יין . אחד מהמשקאות האהובים עליהם הוא ברנדי משובח, המיוצר מיין שעובר תהליך של זיקוק דודי ומיושן בחביות עץ אלון.
קטגורית הברנדי משגשגת ופורחת בארץ ובעולם, משתלבת בעולמות הקוקטיילים, נצרכת בצ'ייסרים וגם ממשיכה לשמש לצריכה מסורתית.
יקבי כרמל, המומחים באומנות הזיקוק וערבוב הברנדי, משיקים סדרת ברנדי תחת המותג 'ברנדי כרמל', אשר פותחה על ידי יפתח פרץ, היינן הראשי של יקבי כרמל וצוות הייננים, ותהווה תת מותג חדש למותג העל יקבי כרמל.

רשימת 'ברנדי כרמל' כוללת שלושה סוגי ברנדי, שהורכבו ממבחר סוגי ברנדי שהתיישנו שנים רבות במרתפי היקב ההיסטוריים, בחביות נדירות ומלאות מסורת.
ברנדי 777 האהוב והמוכר, המיושן בממוצע 4 שנים;
ברנדי זכרון VSOP, המיושן 5-7 שנים;
ברנדי ראשון XO, המיושן 13 עד 35 שנים.

מסורת זיקוק הברנדי של יקבי כרמל החלה לפני כמאה שנה, ומותגי הברנדי השונים של היקב זכו בקביעות להערכה רבה בקרב מומחים, לציונים מובילים בתחרויות נחשבות, ואף הפכו ברבות השנים למהדורות אספנים נדירות.
יקבי כרמל ייצרו אף את מותג הברנדי הראשון והמוביל בישראל – 777, שיוצר לראשונה לפני כ-80 שנה, הוביל את עולם הברנדי בארץ וצבר לו קהל צרכנים נאמן, בעיקר בשל איכות המותג והתזקיק.
ברנדי 777 והמהדורות המוגבלות אז, ברנדי 100, ברנדי 120, רוגוב וראשון זכו בתחרויות ובציונים גבוהים ממומחים מובילים בענף ואף נכנסו למהדורות אספנים שונות.
לפני מספר שנים חדל היקב מלייצר ברנדי, אך חביות נדירות שנותרו במרתפים שלו (חלקן בנות 35 שנה ומעלה!), כמו גם האהבה הגדולה לתזקיק ולמורשת שהוא מייצג, הציתו את הרצון לחדש את ימיו.
מחביות אלה, הורכבו הבלנדים האיכותיים לשלושה סוגי הברנדי שיוצאים בימים אלה למדפי החנויות המתמחות.

נדב ארנס-ארד, מנכ"ל יקבי כרמל: "ברנדי כרמל הינו פרק חשוב בהיסטוריה של עולם היין בישראל, הבקבוקים הללו מכילים מסורת זיקוק רבת שנים שהובילו מומחי היקב, ומשווקים כעת לצרכנים כבלנד מנצח שמאגד בתוכו מורשת, מומחיות, וחדשנות כאחד. מאחל לכולנו שפע של רגעי משפחה מלאי נחת ושמחה".
יפתח פרץ, יינן ראשי ביקבי כרמל: "כיינן הראשי של יקבי כרמל, אני עמל ללא הרף על ייצור והרכבת תזקיקי הברנדי המשובחים ביותר למען הצרכנים. מסורת היקב מחד, וחדשנותו הבלתי פוסקת מאידך – הינם הבלנד המושלם והאיכותי לשלושת סוגי הברנדי".
יוסי אדרי, סמנכ"ל מכירות ושיווק ביקבי כרמל: "פורטפוליו מותגי הברנדי מכונסים כתת מותג "כרמל ברנדי" תחת מותג יקבי כרמל, שיצור בולטות ונראות ברורה בנקודות המכירה. זוהי ללא ספק השקה מיוחדת ומלאת קסם היסטורי. אני שמח ונרגש יחד עם ציבור הצרכנים, שהמתין בקוצר רוח לחזרתו של ברנדי כרמל המשובח, ומאחל לכולנו שפע של הזדמנויות צריכה מלאות שמחה".
מתוך סך קטגוריית האלכוהול, קטגוריית הברנדי הינה הרביעית בגודלה בישראל, היקף המכר הכמותי מוערך בכ-1 מיליון בקבוקים בשנה ונמצא במגמת צמיחה .אנו מציגים שלושה סוגי ברנדי בשלוש רמות איכות שונות ומיוחדות"

כרמל ברנדי – צילום איל קרן

ההשקה החדשה כוללת שלושה סוגי ברנדי:
ברנדי 777 במארז אישי
מיוצר בעיקרו מענבי קולומברד, מוסקט וקריניאן, ומזוקק בזיקוק רציף.
תכולה: 700 מ"ל במארז אישי.
מחיר מומלץ לצרכן: 150 ₪.

ברנדי זכרון VSOP במארז אישי
מיוצר בעיקרו מענבי קולומברד ומוסקט, ומזוקק בחלקו בזיקוק רציף וחלקו בזיקוק דודי מסורתי.
תכולה: 750 מ"ל.
מחיר מומלץ לצרכן: 300 ₪.

ברנדי ראשון XO
מוצר הדגל של הברנדי מבית יקבי כרמל, מיוצר בעיקרו מענבי קולומברד ומוסקט, ומזוקק בחלקו בתהליך זיקוק דודי מסורתי וחלקו בתהליך זיקוק רציף מרכיבים.
תכולה: 700 מ"ל.
מחיר מומלץ לצרכן: 1,000 ₪ .

מידע נוסף על המשקאות החדשים:

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות