יין מרמת הגולן ועד לאיחוד האמירויות

27/10/2020
יינות יקב רמת הגולן ימכרו לראשונה בדובאי המשך »

מידע מיח"צ:
הסכם הנורמליזציה של ישראל עם איחוד האמירויות מביא עמו הישגים מהירים ושיתופי פעולה גם בענף היין.
היינות של יקב רמת הגולן ימכרו באיחוד האמירויות באמצעות חברת השיווק המקומית המובילה African + Eastern) E&A). החברה נחשבת ליבואנית ומפיצה גדולה ומקצועית בתחום היין והאלכוהול באמירויות ובמפרץ הפרסי, ומייצגת את מותגי היין והאלכוהול מהמובילים בעולם.

יינות היקב ישווקו בחנויות יין, מלונות, מסעדות מובילות ועוד מוקדים פופולריים רבים בהם קיים ביקוש רב ליינות. היינות יהיו זמינים תחילה בדובאי, ויתפרסו בקרוב לאמירויות הנוספות. חברת E&A תשווק מגוון יינות מהסדרות המובילות של היקב – ירדן, גמלא והר חרמון.

מעל לשלושה עשורים יקב רמת הגולן מייצא יינות למדינות רבות ברחבי העולם.  הסכם ההפצה הנ"ל עם שוק שעד כה היה חסום לחלוטין ליינות ישראלים, הינו ייחודי וצפוי להביא לפריצת דרך גם לשאר היקבים הישראלים.
יקב רמת הגולן הוא אחד מהיקבים הגדולים והמובילים בישראל אשר הקמתו שינתה את מפת היין המקומי והובילה למהפכת יינות האיכות בארץ. שיתוף הפעולה עם E&A יביא עימו הכרה בקרב קהל צרכנים חדש אשר ייהנה לראשונה מהאיכויות של הטרואר הייחודי של רמת הגולן.

יינות יקב רמת הגולן צילום עדי פרץ

ג'ייסון דיקסון מנכ"ל חברת E&A : " יקב רמת הגולן הינו אחד מהיקבים המובילים והמעוטרים בישראל ואנו נרגשים להביא לראשונה ללקוחותינו באיחוד האמירויות את היינות הייחודיים של היקב. מדובר בהשקה היסטורית ואנו מצפים לשיתוף פעולה מוצלח וארוך טווח עם יקב רמת הגולן."

יאיר שפירא מנכ"ל יקב רמת הגולן : " חתימת הסכם ההפצה עם חברת E&A מהווה רגע היסטורי מרגש במיוחד עבור תעשיית היין הישראלית ועבורנו בפרט. כיקב המוביל את מהפכת יינות האיכות בישראל, אנו נרגשים להיות היקב הישראלי ש"יפתח את השער" ויציג לתושבי ואורחי איחוד האמירויות בדובאי, את תעשיית היין הישראלית. מדובר בפריצת דרך ובכניסה לשוק חדש בעל פוטנציאל ייחודי ומעניין. אנו רואים בחברת E&A שותף משמעותי לדרך וצופים להמשך שיתוף פעולה פורה ומשגשג."

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *