יקב רקנאטי בתמיכה בנשים עם סרטן השד

29/09/2020
גמאני מרימה כוס לַחַיִּים המשך »

לרגל חודש המודעות לסרטן השד, החל מ-1.10, הצטרף יקב רקנאטי לתמיכה בנשים המתמודדות עם סרטן השד ולמהלכי ההסברה ,להעלאת המודעות לאבחון מוקדם.
יקב רקנאטי העניק חסות להפקת אופנה של קבוצת "גמאני" (גמאני חליתי בסרטן השד), אשר מתקיימת מידי השנה כאירוע רב משתתפים. השנה, עקב הקורונה, התקיים כהפקה מצולמת, מרגשת, עוצמתית ובעיקר צבעונית ואופטימית, בהשתתפות נשים המתמודדות ומחלימות מסרטן השד, בהפקתה של יאנה דרום, פעילה בולטת בקבוצה ובעלת רשת חנויות לאביזרים ומוצרי אופנה למתמודדות עם סרטן השד. במהלך היום נהנו הנשים המשתתפות מסטיילינג אישי, איפור ועיצוב שיער, כיבוד ופינוקים וכמובן – יינות רקנאטי שנמזגו עוד ועוד.

במהלך חודש אוקטובר יימכרו היינות הוורודים של יקב רקנאטי – רוזה וגרי דה מרסלאן, כשהם עטופים בחבק מיוחד עם ההאשטאג #גמאני_מרימה_כוס_ לַחַיִּים.   25 אחוזים מהרווחים על מכירת בקבוקים אלה יעברו לתמיכה בפעילות עמותת גמאני, אשר מעניקה תמיכה נפשית ורגשית וסיוע לנשים חולות בסרטן השד. היא יוזמת פעילויות ואירועים בהשתתפותן ופועלת להעלאת המודעות לגילוי מוקדם.

ליאת משען, מנהלת השיווק של יקב רקנאטי: "שיתוף הפעולה עם קבוצת "גמאני" לא מסתכם רק בהעברת תרומה כספית אלא תפיסת עולם כוללת של אופטימיות, חשיבה חיובית ואמונה בחיים, שהם מיסודות הקבוצה ולפיכך גם החסות של היקב ניתנת לחוויות מעצימות כמו הפקת האופנה אותה ליווינו באופן צמוד ותמכנו בה ומיזמי תוכן מעצימים נוספים הצפויים בהמשך".

הפקת אופנה גמאני מרימה כוס לחיים – צילום ליאת משען

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *