שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

הוראות חדשות לנכנסים לאבו דאבי

בידוד 14 יום

ישראל היום
מתכננים חופשה באבו דאבי? תחשבו שוב
מטיילים שיגיעו לבירת האמירויות יעברו בדיקת קורונה ויקבלו צמיד לצורך בידוד למשך 14 יום •הבשורה הזאת עשויה לשבש את התוכניות לתייר הישראלי

פורסם ב:  עודכן ב: 

מטיילים מרחבי העולם שיגיעו לאבו דאבי, יאלצו מעתה לעבור בדיקת קורונה ולענוד צמידי בידוד עד שיסיימו תקופת בידוד של 14 יום. כך עולה היום (חמישי) מעדכון הנחיות הקורונה החדשות של אבו דאבי, בירת איחוד האמירויות. לאחר שנחתמו הסכמי השלום, הבשורה הזאת עשוייה לשבש את התוכניות לתייר הישראלי, שעל פי הערכות שונות יוכל לבקר באיחוד האמירויות כבר בינואר 2021.

 


הנחיות הבידוד החדשות באבו דאבי
על הנכנסים לאבו דאבי, כאמור, לעבור בדיקת קורונה עם הגעתם, ובהמשך הם יצטרכו לעבור בדיקה נוספת, ביום ה-12 לתקופת הבידוד, וזאת כדי לוודא שהם לא חולים בנגיף. אם הבדיקות יאשרו שהמטייל בריא, ניתן יהיה להסיר את הצמיד ביום ה-14 ולאפשר את המשך השהייה.
הצמיד שאושר רפואית יינתן למטיילים שיגיעו מכל המדינות וייכנסו לאבו דאבי מכל כניסה שהיא.
הצעד הנוכחי נועד לשטח את עקומת התחלואה במדינה. כאמור, הבשורה הזאת עשויה לשבש את התוכניות לתייר הישראלי, וזאת מכיוון שהשבים מהאמירויות ייאלצו להיכנס לבידוד כשישובו ארצה.

מטוס אתיאחד ומטוס אל על ברקיע // צילום: רויטרס

מטוס אתיאחד ומטוס אל על ברקיע // צילום: רויטרס
כידוע, לאחר שורה של בשורות מדהימות בכל הנוגע ליחסים בין ישראל לאיחוד האמירויות, בתי מלון וגורמים מענף התיירות באמירויות כבר מתכננים לפנות לתייר הישראלי באמצעים השונים. חלק מבתי המלון ואנשי ענף התיירות וביניהם מדריכים ואנשי עסקים בתחום כבר פנו לגופים ישראליים, וביניהם גם עיתון ואתר "ישראל היום", וזאת כדי לשתף פעולה ולקדם את התיירות בין שתי המדינות. 
לא מעט ישראלים מחכים לפתיחת הקווים לאמירויות, נכון לעכשיו ישראייר הישראלית כבר הגישה בקשה להפעיל טיסות לדובאי, כשאתיאחד, חברת התעופה שבסיסה באבו דאבי, ואמירייטס שבסיסה בדובאי יפעילו קווים ככל הנראה גם כן.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות