יקב "טפרברג" יוצא במהלך חדש לקראת החג

30/08/2020
המציב את ערכי המשפחה בקדמת הבמה המשך »

מידע מיח"צ:
יקב טפרברג, החוגג  150 שנות עשיית יין, יוצא במהלך חדש לקראת החג המציב את ערכי המשפחה בקדמת הבמה ויחשוף סיפורים וצילומים מרתקים מארכיון התמונות המשפחתי של משפחות ישראליות.

מוטי טפרברג, המנכ"ל: "חמישה דורות שיקב טפרברג עובר מאב לבנו ושומר באדיקות על מורשת של יקב משפחתי. השנה היקב חוגג 150 שנה להיווסדו והנני נרגש להמשיך את החזון של אבות אבותיי"

רועי הראל, סמנכ"ל שיווק: "כיקב משפחתי החוגג 150 שנה לרגל האירוע ההיסטורי, חיפשנו סיפורים מרגשים ומעוררי השראה הנחבאים בתוך ארכיון התמונות המשפחתי של משפחות ישראליות ברחבי הארץ. לאחר שבני המשפחה נברו בארכיון התמונות המשפחתי, הן בחרו בתמונה אחת המתעדת רגע מרגש בעל משמעות רבה המלווה אותם עד עצם היום הזה ומנציח את ערכי המשפחה, ערכים אלו הם ה- CORE של יקב טפרברג".

התמונות והסיפורים של הרגעים המשפחתיים המיוחדים ביותר ייחשפו במסע פרסום טלוויזיוני, שלטי חוצות מרכזיים, בדיגיטל וברשתות החברתיות. בנוסף, הוקם אתר ייעודי (מיניסייט) בו התמונות יונפשו ויעבירו את הסיפור החי של המשפחות ואשר יוצג על ציר זמן הכולל מאגר רחב של תמונות המשפחה הישראלית המורחבת לאורך השנים.

האלבום הפרטי של משפחת מזרחי

בין הסיפורים והתמונות: כדורגלן עבר שחייו נצלו בזכות כליה אותה תרם לו אחיו הצעיר, כומר איטלקי חסיד אומות עולם שהציל משפחות יהודיות בזמן מלחמת העולם השנייה, אם לשלוש בנות קטנות שנטשה בשנות ה-40 את בעלה בתימן ועלתה עמן ארצה בכוחות עצמה ובעלי מלון הבוטיק "תמר" התל-אביבי שאירח את השחקן פול ניומן בזמן צילומי הסרט "אקסודוס".

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *