מלכה מזוקקת – לא בירה. לא וויסקי.

26/08/2020
Eau de vie de bière המשך »

מידע מיח"צ:

מלכה מזוקקת מבוססת על בירה מלכה בהירה, חלוצת בירות הבוטיק הישראליות ובירת הדגל של המבשלה.
מלכה בהירה היא בירה מורכבת ועשירה בטעמים וארומות הודות לתהליך הבישול שלה, בו משולבים תפוזים שלמים וזרעי כוסברה.
כל הטוב שבבירה מלכה בהירה, מזוקק לצוף אלכוהולי מדויק בטעם ונעים בגרון, הודות לשיטת הזיקוק הייחודית של חברת ורסטיל.
למלכה המזוקקת ארומה מתקתקה של פרחי הדרים, מקל וניל ונגיעה של מי ורדים. טעם עשיר של דגנים, תפוז סיני, זרעי כוסברה וכשות. התזקיק נקי ובעל סיומת הדרית ארוכה.

מלכה מזוקקת, נולדה כתוצאה משיתוף פעולה נפלא בין חברת בירה מלכה לחברת ורסטיל.
החבירה נוצרה בשנת 2018, במטרה לזקק בירה בוטיק ישראלית לכדי משקה חדש ועשיר בטעמים, אשר נושא עמו את זיכרון הבירה בצורה חדשנית וססגונית.
במשך שנתיים שקדו יחד אנשי בירה מלכה עם אנשי ורסטיל על הפקת המשקה.
באותה התקופה יצאו מהמבשלה מיכלי ענק מלאים בבירה מלכה הבהירה לכיוון המזקקה, אשר שלחה בחזרה את המלכה המזוקקת בבקבוקונים קטנים. על כל בקבוקון צוין בכתב , מספר הניסוי, תאריך המילוי ואחוז האלכוהול. כל זאת, עד אשר הגיעו לנוסחה המושלמת.
שתי החברות השקיעו רגש ואהבה בתהליך לצד שילוב של טכנולוגיות מתקדמות ומדויקות וכך נוצר תזקיק ייחודי ונדיר, הנושא עימו טעמים וארומות של בירה הדרית ישראלית.

גלעד דרור, מנכ"ל בירה מלכה : "כשכל כך הרבה אנשים שאוהבים ומבינים בירה ואלכוהול נפגשים, לא היה ספק שיצא משהו מיוחד. לקחנו את בירה מלכה, זיקקנו ממנה את הטעמים הטובים ביותר בעזרת שיטת הזיקוק הייחודית של ורסטיל וקיבלנו צוף אלכוהולי מעולה ונדיר בטעמו. התוצאה עלתה אפילו על הציפיות שלנו"

המהדורה הראשונה של המלכה המזוקקת כוללת 1,000 בקבוקים ממוספרים, בנפח של 500 מ"ל ו-44.4% אלכוהול. התזקיק מתאפיין בארומות וטעמים הדריים, צבע שקוף וזיכרון של לתת.

המלצות הגשה:
מלכה מזוקקת הוא משקה חלק, מעודן וריחני אשר מתאים לשתייה בצורה נקייה, בטמפרטורת החדר, מצונן מעט, או על קרח. בנוסף, מתאים כצ'ייסר ליד בקבוק בירה מלכה.

ניתן לעדן את המשקה, למזוג אותו יחד עם ביטר לימון וקרח, או ליצור איתו קוקטיילים מעניינים.
לרכישה און ליין: distilled.malkabeer.co.il
מלכה מזוקקת | 500 מ"ל
44.4% אלכוהול בנפח
כשר
מחיר לצרכן : 158 ₪
מבושל באהבה ע"י בירה מלכה, מזוקק במדויק ע"י ורסטיל

צילום – אנטולי מיכאלו

מבשלת בירה מלכה
הסיפור של מבשלת מלכה החל אי שם בשנת 2006, מתוך אהבה לטבע ורצון לקדם את תרבות הבירה בארץ. תחילה מיקמנו את המבשלה בקיבוץ יחיעם, למרגלות מבצר עתיק וקסום. עם השנים המותג גדל ויחד איתו גם אנחנו. בשנת 2018 העברנו את הייצור של בירה מלכה אל אזור התעשייה תפן הסמוך, בו בנינו מבשלה חדשנית ומקצועית ברמה עולמית.
בירה מלכה הואמותג בירת הבוטיק הגדול בישראל. , לאחר שנתיים של עבודה משותפת עם מזקקת ורסטיל, מוציאים לפועל  את החזון ומשווקים לראשונה בירה מזוקקת, אשר מבוססת על בירת הבוטיק החלוצה – מלכה בהירה.

מזקקת ורסטיל
ורסטיל היא חברת סטארטאפ ישראלית, שפיתחה טכנולוגיות מתקדמות לזיקוק ויישון מבוקר של משקאות אלכוהוליים.
מרכז הפיתוח של ורסטיל נמצא בעמק החולה ומורכב מצוות מהנדסי מזון וכימאים המפתחים את התהליכים והטכנולוגיה לצד ייננים, מבשלי בירה ומזקקים מהארץ ומהעולם.
הטכנולוגיה אותה פיתחה החברה מאפשרת שליטה בצד הכימי והפיזיקלי של תהליך הייצור, ומאפשרת למזקק הראשי של החברה לתכנן פרופיל טעם מדויק וייחודי לכל מוצר, ולבנות חוויה של טעמים עשירים ומורכבים, בתהליך יעיל באופן משמעותי מהתהליך המסורתי.

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *