שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

השנה החדשה מביאה דברים טובים למטבח

בשלנים חובבים משדרגים את יכולות הבישול

בשר צלוי ברמת כוכב מישלן גם בבית
פיתוח חדש מאפשר לצלות בשר על האש ברמת כוכב מישלן גם בבית.
מאחורי הפיתוח עומד השף הספרדי המוביל Fernando Canales  (פרננדו קנאלס), המחזיק כוכב מישלן שחבר לחברת – TEKA ויחד פתחו את ה"סטייק-מאסטר":
תנור ביתי בעל טכנולוגיה חדשנית אשר מגיע לטמפרטורה של 700 מעלות, ומייצר בכך את תגובת מייארד הנחשקת – קרמול השכבה החיצונית של הנתח, תוך שמירה על הפנים נימוח, כך שגם בבית נוכל לאכול בשר עסיסי ברמת כוכב מישלן.
לתנור מסך טאץ' עם פונקציות לבחירת סוג הבשר ומידת ההכנה הרצויה, ומערכת המלווה את המבשל לאורך כל התהליך עם הנחיות ברורות איך ומתי להכניס את הבשר, מתי להפוך, להוציא ולהגיש.

ארוחה שלמה בכלי אחד, ובישול באידוי בכל תנור
סדרת כלי הבישול המודולארית – Multicook  מאפשרת אידוי או אפייה של כמה מנות במקביל – במינימום זמן ותוך מינימום לכלוך כלים. הערכה כוללת תבניות אלומיניום בגדלים שונים המתיישבות זאת על זאת ונכנסות לתנור במרוכז, ומכסה סיליקון לאיטום התבנית ושמירת האדים.
בנוסף לבישול ארוחה שלמה בכלי אחד, מאפשרת הערכה בישול באידוי שהפך למגמה קולינרית בולטת הן בשל שמירה מקסימלית על טעם המזון, והן בשל האספקטים הבריאותיים של בישול באידויי שכמעט ולא מצריך שמן.
יתרון נוסף הוא שהמגשים מתאימים גם להגשה לשולחן – ומונעים בכך עוד כלים מיותרים.

להבה לכל תבשיל
הכיריים החדשות, שמכונות ExactFlame (להבה מדויקת)  מאפשרות להעניק לתבשיל את הטעמים האותנטיים של בישול על להבה, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות אשר שולטות בעוצמת האש בקלות ובדיוק מקסימלי.
הכיריים מציעות לא פחות מתשע מצבי בישול שונים, אשר כוונו מראש כך שיתאימו לכלל שיטות ההכנה להן תזדקקו, ביניהן: בישול איטי על אש קטנה, שמירה על חום התבשיל אחרי שהוא כבר מוכן, הרתחת מים לפסטה ובישול ירקות, צריבת בשר, ואפילו המסה איטית בשיטת בן מארי.


סוחטים את המיץ – אבל באיטיות
העוסקים בטכנולוגיות בריאות למטבח מסמנים את מיץ הפירות והירקות הטבעי – בתור הקפה הבא. כמו שקפה איכותי עבר מבתי הקפה למכונות ביתיות, כך גם מיצים טבעיים כמו מיץ סלרי או נבט חיטה, שסגולותיהם הבריאותיות הולכות ומתאוששות, יהפכו ממוצר מפנק של יציאה מהשגרה – למשקאות יומיומיים הנצרכים בבית. בתוך כך, מטבח יותר ויותר מטבחים ביתיים כוללים גם מסחטות מיץ איכותיות כאשר מילת המפתח בתחום היא "סחיטה איטית".
מסחטות פירות וירקות רגילות מנקזות החוצה, יחד עם עיסת הפרי והירק, גם רבים מהוויטמינים והמינרליים, דבר שמוביל למיץ סחוט טעים –אך לא מספיק מזין. מסחטות מיצים איטיות לעומת זאת, מאפשרות הפקת מיץ עדינה ויעילה. בין המובילות בקטגוריית המסחטות האיטיות היא מסחטת המיצים הביתית – Vitaly של מותג מוצרי החשמל הגרמני – בעלת מנוע עוצמתי של 200W, וסחיטה ואיטית ביותר (60RPM) הממצה מיצי פירות בצורה עדינה במיוחד, תוך שמירה מקסימאלית על מינרלים וויטמינים.

מעכשיו מבשלים בהחלקה
מי אמר שכדי לשנות את עוצמת החום תוך כדי בישול צריך להרים את הכלי הגדוש ולהעביר אותו ממבער למבער? הכיריים החדשניות SlideCooking (בישול בהחלקה), מאופיינות בטכנולוגיה ייחודית ואינטואיטיבית שמשנה באופן אוטומטי את עוצמת החום על פי מיקום הכלי.
עוצמת החום הגבוהה ביותר היא מקדימה – כאשר הכלי קרוב, ובמיקום נוח להוספת רכיבים ולערבוב מתמיד, והולכת וחלשת ככל שמרחיקים את הכלי. רוצים להרתיח מהר את המים? קרבו את הסיר אליכם. צריכים לשמור על האוכל חמים עד ההגשה? החליקו אחורה עד הסוף.

 

 

 

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות