מביאים את איטליה לישראל !

18/08/2020
כשאי אפשר לנסוע לאיטליה המשך »

מידע מיח"צ
המומחים לאיטליה מביאים אותה לישראל, בטעמים, בניחוחות ובסיפורים:
חיים קוזניץ, מגיש הפינה "מיומנו של מדריך טיולים" בגל"צ, והשף בני בן ישראל, טייס קרב לשעבר אשר מלווה את צילומי התכנית "גידי ואהרוני", מציעים תכנית ליום חווייתי על טהרת ארץ המגף.

המפגש משלב טיול באחד מהמקומות היפים בארץ לפי בחירת המשתתפים (עם אופציה לאטרקציות נוספות) או אירוע ביתי, קורס בישול, ארוחה איטלקית בהתאם לטעמם של המזמינים והופעה של סיפורים. כל זאת כשברקע מוזיקה איטלקית משובחת וּבַכּוֹסוֹת יין שלא מן העולם הזה.
"שנינו אוהבים מאוד את איטליה, ומכירים מצוין את האוכל האיטלקי", אומר קוזניץ.
"חשבנו שאם בגלל נגיף הקורונה לא ניתן להביא את הישראלים לאיטליה – נביא את איטליה ותענוגותיה לישראלים". "ההיענות היא גבוהה ורבים מארגנים קבוצה של חברים ומזמינים אותנו אליהם הביתה", מוסיף בן ישראל.

חיים קוזניץ הוא מדריך טיולים לחו"ל ויועץ תקשורת לחברות ולארגונים, תושב קיבוץ זיקים שבעוטף עזה, נשוי, אב לשלושה וסב לארבעה. קוזניץ מספר את סיפוריו מדי יום שישי בגלי צה"ל, במסגרת תכניתו של שמעון פרנס, "העונג השישי". הוא משתתף באופן קבוע בפסטיבל מספרי סיפורים שייסד יוסי אלפי ובתכניות טלוויזיה ורדיו, מנחה אירועים ומופיע ברחבי הארץ.

בני בן ישראל, טייס קרב לשעבר בחיל האוויר הישראלי, שף ואיטליולוג, סיים קריירה יוצאת דופן במערכת הביטחון, נסע ברחבי העולם ושהה שנים ארוכות באיטליה. לצד לימודי קולינריה ותרבות אירופאית, השלים לימודי MA בתיירות והקים את MoltoBen כדי לתת ביטוי מקצועי ומעמיק לתשוקתו לנסיעות, לקולינריה ולאיטליה. לאחר שנים של עשייה ייחודית למען בטחון ישראל בזירות הבינלאומיות, מפנה כעת בן ישראל את הידע והניסיון שצבר למפגשים מרתקים עם נפלאות איטליה, בחוויות בלתי נשכחות, ברמת שירות מופתית ובאיכות ללא פשרות.

צילום: אהוד כהנים.
לפרטים נוספים:
אהוד כהנים, 050-9129555
חיים קוזניץ: 050-5245480
בני בן ישראל: 054-2124567

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *