קבוצת מלונות דן עם חוויה יוצאת דופן

14/07/2020
השפים הגדולים יחברו לשפים בבתי המלון המשך »

מידע מיח"צ:
רשת מלונות דן נערכת, תחת המגבלות החדשות, להביא חוויה יוצאת דופן של השפים הגדולים בישראל שיחברו לשפים בבתי המלון של הרשת ויבשלו איתם ארוחות מיוחדות. הפרויקט בשיתוף אמריקן אקספרס.

תרבות האוכל והאירוח במלונות דן תמיד הייתה מובילה בתחומה והרשת שמה את הקולינריה הישראלית בקדמת הבמה.

במהלך הקיץ יתארחו בחלק ממלונות הרשת, השפים המובילים בקולינריה הישראלית, כדי להביא את האוכל שלהם לאורחי מלונות דן. השפים של בתי המלון והשפים האורחים תכננו ובנו יחד תפריטים ייחודיים במיוחד, במטרה ליצור חגיגה קולינרית יוצאת דופן.

בין השפים שיתארחו במלונות המלך דוד ירושלים, דן קיסריה ריזורט, דן אכדיה ודן כרמל חיפה:
השף מושיק רוט, השף יוסי שטרית, יובל בן נריה ממסעדת טאיזו, השף שרון כהן ממסעדת שילה, ירון קסטנבוים ממסעדת M25 ומיט מרקט, אביבית פריאל-אביחי ממסעדת אוזריה, תומר אגאי מסנטה קתרינה, עידן פיינבורג (פיתה פנדה), אריאל רוזנטל (הקוסם) והאימפריאל קוקטייל בר.

כל הארוחות המיוחדות של השפים במלונות דן יתנהלו בהתאם להנחיות החדשות של משרד הבריאות והתו הסגול המעודכן לבתי המלון שאושר לאחרונה.

הארוחות המיוחדות שיוצעו במלונות דן מייצגות מנעד רחב של האוכל הטוב בישראל: מאוכל ים תיכוני עדכני ומטבח ישראלי חדש, דרך אוכל הרחוב הכי נחשב, האוכל האסייתי היצירתי והטעים והשמות הגדולים ביותר של עולם המסעדנות.

את הארוחות המיוחדות תלווה סדרת קוקטיילים שבונים ורוקחים אנשי האימפריאל קוקטייל בר, אשר נמצא באופן קבע ברשימת 50 הברים הטובים בעולם, וכדי להשלים החוויה יותאמו גם יינות לכל ארוחה וצפויות גם הפתעות מרגשות.

במסגרת הארוחות אורחי המלונות יזכו לפגוש את השפים וייחשפו למקורות ההשראה של השפים, לפועלם המקצועי ויגלו מקרוב חלק מעולמם הקולינרי.
במסגרת השהות בנוסף לכל העושר הקולינרי האורחים יוכלו ליהנות גם מסיורים מיוחדים, טעימות יין ומתכנים נוספים שנבנו במיוחד עבורם.

דן כרמל חוץ לילה – צילום אורי אקרמן

רשימת החבילות הקולינריות במלונות דן
מלון דן כרמל חיפה
מציע חבילת אירוח קולינרית הכוללת ארוחת טעימות ומפגש אישי של אורחי המלון עם השף המוערך יוסי שטרית (שופט בתוכנית משחקי השף), בתאריכים: 6-8/8/20.

מלון "המלך דוד" ירושלים המיתולוגי עם השף החדש רועי ענתבי מציעים חבילות עם ארוחות טעימות עם שפים מובילים:
• חבילת אירוח הכוללת ארוחת טעימות עם השף המוערך יוסי שטרית (שופט בתוכנית משחקי השף), בתאריכים: 23-25/7/20.
• חבילת אירוח הכוללת ארוחת טעימות עם השף יובל בן נריה ממסעדת טאיזו, בתאריכים: 13-15/8/20.
• חבילת אירוח הכוללת ארוחת טעימות עם השף שרון כהן ממסעדת שילה בתאריכים: 18-20/8/20.

דן קיסריה ריזורט המתחדש מציע חבילות אירוח קולינריות משובחות וחגיגה של טעמים וצבעים:
• חבילת אירוח הכוללת ארוחת טעימות עם השפית אביבית פריאל-אביחי ממסעדת אוזריה המיתולוגית משוק לוינסקי וחגיגה של אוכל רחוב משובח עם עידן פיינבורג פיתה פנדה, המדוברת משוק הכרמל, בתאריכים: 22-24/7/20.
• חבילת אירוח הכוללת ארוחת טעימות עם השף תומר אגאי ממסעדת סנטה קתרינה, בתאריכים: 12-14/8/20.

מלון דן אכדיה הרצליה על חוף ימה של הרצליה והשף גולן ישראלי מציעים חבילות קולינריות בניחוח של מישלן ישראלי:
• חבילת אירוח מיוחדת ליום האהבה הכוללת ארוחת טעימות עם השף מושיק רוט עטור 2 כוכבי מישלן מאמסטרדם ושופט בתוכנית משחקי השף, בתאריכים: 4-6/8/20.
• חבילת אירוח הכוללת ארוחת טעימות עם השף ירון קסטנבוים ממסעדת M25 ומיט מרקט יחד עם אריאל רוזנטל הקוסם, מוסד הפלאפל המיתולוגי מקינג ג'ורג' בת"א, בתאריכים: 17-19/8/20.

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *