קפה יפו מזמין אותכם

11/07/2020
מחלצים את הקומנדקר מהבוץ ! המשך »

שמי ניר גבעון, בן 65 ולדעתי אם קיבלת ואתה קורא הודעה זאת אז כנראה שאתה או מישהו מבני ביתך חבר מועדון שלנו.
אני יליד קיבוץ נירים, 40 שנים באר שבעי וב-20 שנים האחרונות אני מתגורר עם זוגתי אורנה וחלק מילדיי ונכדיי (יש לי 7 ילדים ו 4 נכדים) ביפו הקסומה.
שירתי בצנחנים כלוחם ומפקד. יזם ובעל עסקים (סוכן ביטוח, בעלים של מוסך, מפעל ליצור מטבחים ורהיטים,  דירות נופש לתיירים) ב-13 שנים האחרונות אני הבעלים של מסעדת – "קפה יפו" בשוק הפשפשים, בית לאוכל ותרבות. היינו בית להמון אומנים, קבוצות מדריכים ומטיילים מהארץ ומהעולם. אירחנו המוני לקוחות, ראינו ברכה בעמלינו ושמחנו בחלקנו למרות העבודה הקשה.
כשנה לפני הקורונה כבר החלה האטה בענף שלנו וחווינו ירידה במחזורים וברווחיות.

מיד כשהבנו שהקורונה כאן כדי להישאר, עשינו שינוי של התפריט למשלוחים ובשרי וכשאישרו לפתוח, פתחנו והסתערתי כהרגלי בקודש.
מאז הפתיחה המחודשת, רוב העובדים כרגע הם משפחה (ילדים, חתנים, אשתי ואנוכי) וזאת מתוך מטרה להוריד ולצמצם את ההוצאות למינימום האפשרי.
אני עובד 14-12 שעות ביום, 7 ימים בשבוע. משווק וחושף את "קפה יפו" שלי בכל דרך אפשרית. הצלחתי להופיע בערוץ 12 בטלוויזיה, אני מארח עיתונאים ובלוגריות כדי לקבל חשיפה באתרי האינטרנט השונים, מחלק פליירים ובקיצור – אינני נח לרגע ואני לא מרפה מלחיצה על דוושת הגז.
לאחר לילות רבים ללא שינה נזכרתי בכמה אנשים טובים שבתחילת "אירוע הקורונה" הציעו לי סכומים של 1000 שקל כרגע ושהם יגיעו מתי שהוא בעתיד לאכול. בזמנו עדיין חשבתי לתומי שהאירוע יעבור אוטוטו…

כיום, לאור כל מה שקורה כרגע במדינתנו – אני מבין שזאת הדרך היחידה שלי לשרוד את התקופה הזאת, בעזרת אנשים טובים שרוצים לעזור לי.
לאחר לבטים לא קלים החלטתי לבקש את עזרתך באופן אישי.
במקום לבקש עוד הלוואות שיקברו אותנו חזק אני מבקש לבנות משחק מדליק בו אני מוכר ארוחה זוגית מפנקת ב-500 שקל כדי להגיע בחודשיים הקרובים, כאשר אפשר לקנות כמה ארוחות שרוצים… ככה זה משאיר אותי עם חליפין הוגן כלפי מי שמוכן לעזור בעת הלא פשוטה הזאת.

אם אתה במשחק אז חשבוני בבנק דיסקונט סניף 517 מס' חשבון 41432 ע"ש ניר גבעון !
ניתן לעשות העברה ב "ביט" (
Bit) – ניר גבעון 0543103388
(בבקשה גם לשלוח לי במייל/הודעה כל הפרטים,שם וכתובת מייל שאוכל לשלוח לך שובר ומכתב תודה)

jaffa.caffe@gmail.com

היום יותר מאי פעם, אני מבין את המושג "ערבות הדדית"

תודה רבה לך, אני מעריך מאוד את העובדה שקראת את מה שהיה לי לכתוב, אני מודה לך ומקווה ומייחל לימים יפים וטובים יותר שיגיעו במהרה.

ניר גבעון, 

*אם את/ה מוצא לנכון להעביר מכתבי זה לאנשים נוספים – תבורך.

צרו איתנו קשר 03-5181988
להזמנת מקום
להזמנת משלוח
לצפייה בתפריט

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *