"איזי ריידר עמק האלה"

23/06/2020
חוויית אקסטרים ידידותית לסביבה במטה יהודה המשך »

מידע מיח"צ:

טיולי שטח על איזי ריידר הפכו לאטרקציה בעולם פעילויות האקסטרים. היכולת של הכלי לעבור כמעט בכל מקום ולצלוח כל דרך מאפשרת לרוכבים להגיע למקומות נסתרים.
איזי ריידר הוא כלי שטח חשמלי יציב במיוחד ושקט אשר מזכיר סגוויי, אבל עם ארבעה גלגלים ומושב. טיולי ריידרים מתאימים למשפחות, זוגות וקבוצות חברים שמחפשים להכיר את הטבע בצורה מאתגרת וחווייתית.
חברת "איזי ריידר עמק האלה" מזמינה את המטיילים ליהנות מחוויית אקסטרים, ראשונה מסוגה, באזור מטה יהודה, ולהיחשף לטבע בדרך לא שגרתית, באמצעות רכיבה, בליווי מדריך צמוד, על איזי ריידר.
מטה יהודה, הוא אזור הררי, עם שפע של מטעים, שדות ועמקים, עליהם ניתן להשקיף דרך נקודות תצפית מרהיבות. באזור ישנם עשרות מסלולי טיול עם תנאים מותאמים במיוחד לפעילויות אקסטרים וחוויות שטח מיוחדות.

בין שבילי עמק האלה, תוך שהם רוכבים על איזי ריידר ייהנו המטיילים מסיור חקלאי, מרתק, שנכנס ללב הטבע. בסיור הם יעברו בתוך חממות גידול ויטעמו ממגוון גידולי האזור בהתאם לעונה, עגבניות טריות, פלפלים מתוקים וחריפים מסוגים שונים ועוד. הם יחשפו לטכנולוגיות חקלאיות מתקדמות וטכניקות גידול שונות ומתחכמות, כמו למשל עגבניות שגדלות במצע מנותק מהקרקע.
הם ירכבו על האיזי ריידר גם לפארק בריטניה,המלא בנקודות תצפית מרהיבות ונופים מרשימים במיוחד.
הסיורים מותאמים לקהל הרוכבים ולעונה. ניתן לבחור בין מסלולים רגועים לבין סיורי אקסטרים.

איזי ריידר עמק האלה, מושב זכריה
שעות פעילות: א'-ו' 7:00-19:00, שבת – סגור
מחיר: 190 ₪
משך הסיור: שעה וחצי

הסיורים בתיאום מראש
לפרטים נוספים והזמנה: 050-9919932

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *