"יקב ז'אבולה" זכה בציון 90 ב"דקאנטר"-

20/05/2020
מיובא ומשווק בישראל ע"י הסקוטית מבית ישרקו המשך »

מידע שהגיע מהיח"צ דניאלה רייבנבך – תקשורת
הסקוטית מבית ישרקו, המייבאת ומשווקת יינות, אלכוהול ומזון, של מותגים מהמובילים בעולם, מבשרת שיקב ז'אבולה זכה בציון 90 ב"דקאנטר", על ידי המגזין הנחשב דקנטר Decanter , המתפרסם בלמעלה מתשעים ארצות מדי חודש . מבקריו העניקו את הציון הגבוה, 90 לפרלל 45, של יקב ז'אבולה.

יריב ארדון מנכ"ל חברת ישרקו : "קהל היעד הישראלי נהיה מתוחכם ובעל ידע. בשנים האחרונות מספר גדל והולך של ישראלים מחפשים רמות איכות גבוהות ויודעים לזהות ולהעריך אותן. טעמם המיוחד של יינות מובחרים מתקבל באהדה אצל צרכנים שמכוונים גבוה, ומחפשים את היינות המיוחדים יותר. יקב ז'אבולה  מצרפת הינו יקב  מוערך בעולם כולו ואנו אנו גאים לייצג את היקב בארץ ושמחים להביא את רמות האיכות הללו ללקוחותינו בארץ"

היין בעל צבע עמוק ומבריק, האף אלגנטי וארומתי, עם פירות אדומים ותבלינים. הפה מאוזן, טאני בדיוק במידה ובעל סיומת מתובלת. זני הענבים, גרנאש וסירה מוצאם מקוט דו רון, צרפת. היין קרוי על שם קו הרוחב 45, המפריד בין צפון ודרום עמק הרון.

תחרות היין והמשקאות הבינלאומית נערכת מדי חודש.
המוצרים בתחרות נטעמים בטעימה עיוורת על ידי חבר שופטים שמורכב ממומחים בינלאומיים. לאחר מכן, עולים המוצרים הטובים ביותר לסיבוב נוסף של שיפוט ובדיקה שבו הם עוברים ניתוח טכני כדי להבטיח כי מוצרים אלה הם אכן מוצרים מקוריים והם זמינים קמעונאית באופן מסחרי ולא יוצרו במיוחד עבור התחרות.

חברת ישרקו, היא חלק מקבוצת טיב טעם, ומהחברות המובילות בשוק המזון העוסקת ביבוא, שיווק והפצת מותגי מזון מובילים מהארץ והעולם. לחברה מגוון רחב של מוצרים בקטגוריות שונות המיוצרים על ידי חברות מובילות בתחומן.
לישרקו מערך מכירות ומערך הפצה המבוססים על תשתיות לוגיסטיות וטכנולוגיות מהמתקדמות בענף המזון, הנותנים שירות ללקוחות החברה ומספקים את מוצריה לכ- 1,500 נקודות מכירה כולל מסעדות, מעדניות ורשתות מזון.

• אתר חברת ישרקו : http://www.israco.co.il/

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *