עיריית צפת משיקה סיור וירטואלי

19/05/2020
ליהנות מצפת מכל העולם המשך »

מידע מיח"צ עיריית צפת
עיריית צפת
השיקה  ממשק חדש המאפשר לבקר בבית העלמין העתיק, להשתטח על קברי צדיקים, לבקר במקווה הארי, לרכוש בגלריות הייחודיות וליהנות מהעיר העתיקה הקסומה בשני אופנים – סיור וירטואלי מכל מקום בעולם או כמדריך טיולים פרטי.

רוצים לצאת לטייל, צריכים מדריך אבל חוששים מהתקהלות?
במהלך השבועות האחרונים פעלו בעירייה לפיתוח סיור וירטואלי שיעניק חוויה ייחודית מכל מקום בעולם בליבה של העיר העתיקה בצפת. בזמן שרשויות רבות חשבו כיצד לסייע לעסקים ביימי הקורונה קידם ראש העיר שוקי אוחנה תכנית שתחזיר את התיירים לצפת, כרגע מהסמארטפון בהמשך גם פיזית ותאפשר לתייר הישראלי לקבל סיור מודרך פרטי- בכף ידו.

העיר צפת מציעה למבקרים בה חוויה ייחודית ברמה בינלאומית עם אווירה אירופאית קסומה, מזג אוויר נוח כך שגם בתקופת הקיץ בערב תהנו מאקלים נעים וללא כל צורך בשימוש במזגן (מומלץ להביא סוודר), אתרים היסטוריים, אטרקציות לכל המשפחה והתפתחות קולינארית מרשימה ומקוונת.

את הממשק החדש פיתחו בצפת במהירות. חמישה צוותים מקצועיים פעלו במקביל להקמת פלטפורמה, יחד עם חברת דז'ה-וו .  כבר בימים אלו מאפשרת להשתטח על קברי הצדיקים בבית העלמין העתיק של צפת, לבקר במקווה הארי, לצעוד בסמטאות הקסומות, להתרשם מבתי הכנסת ההיסטוריים וחשוב מכל- גם לקנות בגלריות ובעסקים בצפת עם משלוחים עד הבית- העיר העתיקה בצפת זמינה בנייד!


ברחבי העיר העתיקה פרוסות נקודות סריקה המאפשרות תחילת מסלול מנקודה זו ממד, כמו כן במהלך הניווט ברחבי העיר העתיקה תחשפו למיידע נרחב על האתרים השונים, בתי הכנסת העתיקים, קברי הצדיקים, המבנים ההיסטוריים וכן על פעילות הגלריות והמסעדות השונות.
הגעתם למקום שלא בשעות הפעילות? תוכלו לנווט בתוכו בסיור וירטואלי או תמונת 360.
בעיריית צפת מאפשרים לגולשים להשתמש בממשק החדש ללא עלות ולבקר באתרים ההיסטוריים האטרקטיביים.
הסיור וירטואלי מקיף את כל העיר העתיקה בצפת, הסיור הוא מלווה בכתוביות בעברית ובאנגלית ומעניק את כל המיידע אודות המבנים ההיסטוריים והמקומות השונים בצפת. כמו כן, בשדרת הגלריות לדוגמה, בכל הגעה לדלת של גלריה, נפתח מיידע עם הסבר מה ניתן למצוא בגלריה זו וכן קישור לאתר הגלריה/ סיור וירטואלי בתוך הגלריה עצמה.

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה : "אני מזמין את עם ישראל להגיע לצפת וליהנות מהעיר שאין עוד כמוה בעולם. העיר צפת מעניקה חוויה בינלאומית עם אווירה אירופאית קסומה, אתרים היסטוריים, קולינריה משובחת, מתחמי לינה מגוונים, אוצרות טבע, אטרקציות, אתרים קדושים, יצירה ואומנות. כולם ביצעו התאמות לימי הקורונה וזה הזמן להגיע וליהנות מצפת.
לאתר: https://zefat-online.co.il/

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *