שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

מגזין השער לעולם יינות ישראל מס' 10


 15.4.2009

שלום לך

אני ושמח לשלוח את האשגר החדש שלנו החג השני. פסח כמעט עבר וחלף לו, ואיתו אחד השיאים הגדולים במכירות היין הישראלי, והיין בישראל בכלל.  לפני החג, קיבלנו דיווחים אופטימיים על כך שהשנה לא היתה ירידה במכירות היין בארץ, אך המבחן האמיתי יהיה עכשיו – אחרי החג. כמה מאיתנו קנו את היין ושתו אותו, וכמה ניצלו את מבצעי החג, ורכשו יינות במבצעים השונים, כדי להמשיך ולהנות מהם גם אחרי הפסח – למשל ביום העצמאות הקרב ובא, עם חגיגות הבשר המתחיבות. בחזית היין הישראלי בחו"ל, יינות רבים עשו חיל: רקנאטי – עם מדליות בתחרות וינאליס, אלכסנדר הגדול – בספרד, ואחרים.   כרגיל, אני מזמין אותך להשתתף בפורומים שלנו (שם כבר סיימנו להתחבט ביינות המתאימים לפסח, ונעבור בוודאי לשאלת יינות יום העצמאות), להעביר את האשגר למי שעדיין לא קורא אותו, וכמובן – להפיץ את דבר היין הישראלי בחו"ל וגם באנגלית.   עד לפעם הבאה, אני מאחל לך המשך חג שמח, עם הרבה מאוד יין ישראלי משובח.   שלך, בידידות,   ישראל פרקר  

כתבות מובילות באתר השער ליינות ישראל

   יקב תבור – כמות ואיכות אבי הלוי מדווח ממפגש עם כתבי יין, שבו סקר אורן סלע, מנכ"ל יקב תבור, את הצמיחה שחלה ביקב בשנים האחרונות.     

המכתבים שכמעט שלחתי

ישראל פרקר שולח מכתבים וירטואלים לאנשים שגרמו לו להתרגז, בגלל נושא הקשור ליין והנובע אצלם כנראה מחוסר הבנה.
  הגורמים החשובים בהחלטת הביקור ביקב לבנת בן נון עשתה עבודת מחקר על הגורמים החשובים בהחלטת הביקור ביקב על פי תפיסתם של מבקרים ישראלים פוטנציאליים. מומלץ במיוחד לבעלי היקבים לקרוא ולהחכים.   האבא אלוף גדרה מה חושב זאב סמילנסקי מיקב מישר על תחרויות יין ולמה הוא שונא אותן בטירוף.   אין כמו יפו בחסילון אמנון פלד מספר על ארוע במסעדת חסילון, שבו התארחו אנשי יקב יפו לצד קומץ חובבי יין ואניני טעם.   בין מקסיקו לנחלת אפרים מאיר שומר מיקב שילה חלם והגשים: "תמיד היה לי חלום להקים יקב ולעשות משהו עבור הנשמה" . כתב וצילם: אבי הלוי.   יינות לחג – חרדות וספקות מול הרהורים, מוסכמות והחלטות פרופסור עמוס הדס על בחירת יין לחג – על הפחדים, החששות והמוסכמות.   יוצאים מהג'ינס – נכנסים לחליפה "אולי פחות מרשים בתחילה, אך יותר מורכב, יותר מתון ויותר אירופאי"- יקב מרגלית לוקח כיוון חדש. כתב וצילם: אבי הלוי.   מיכאל בן יוסף טעם מספר מיינות ישראל והוא מסכם.    


יינות ישראל בווידאו
  נפתחה חנות טרואר בתל אביב


ערב לזכרו של רוני ג'יימס ביקב צרעה – חלק ראשון , חלק שני , חלק שלישי    

מאיר כפיר משוחח על יינות יקב כפיר

  הכרזת הזוכים באשכול הזהב 2009      

כתבות וידאו נוספות

   קצרים וארועים פסטיבל "ביכורי יין וגבינות -חיפה 2009"
בפעם החמישית, במאי במרכז הכרמל בחיפה   10 יינות כשרים לפסח ב Bottlenotes.com אתר האינטרנט עם ההצעות היומיות      יקבי ישראל בGPS  
במרילנד שבארה"ב מחפשים את יינות ישראל בעלי יין למכירה לארה"ב מוזמנים להתקשר   משקיע הצטרף ליקב לה טרה פרומסה שבמושב שחר – בסרטון וידאו    יקב חדש משחרר יינות 2006 לשוק יקב אור הגנוז הסמוך למירון ונמצא בישוב שיתופי-חרדי   גם בקטמנדו שבנפאל גולשים באתר שלנו דבר יינות ישראל מגיע לכל פינות העולם באמצעותינו    "אוסקר" לאלכסנד הגדול בספרד אחד מעשרה יינות מצטיינים בתחרות יין שם     לוחות המודעות של האתר מופיעים בעמוד הבית ואפשר לפרסם בהם כל הודעה הקשורה לעולם היין וציוד להכנת יין. לוח אירועי היין  אף הוא נמצא בעמוד הבית של האתר. כמו גם ארועים קולינריים במסעדות. ריכוז מבזקי היין שפורסמו באתר מבזקי היין מתעדכנים כמעט בכל ערב בחדשות יין.
יינות ישראליים במסעדות – באיזו מסעדה תוכלו למצוא את היינות הישראליים הטובים ביותר, ובאילו מחירים? נשמח לקבל ממכם עוד תפריטי יין ממסעדות ישראל המכילים את יינות ישראל.
ציוד ושרותים לעולם היין
חנויות יין בישראל
ארכיון כתבות ובו מדורים רבים   באתר שלנו עוד מדורים וחומר רב על המתרחש בעולם יינות ישראל. בחלק התחתון של עמוד הבית אפשר למצוא קישורים לעשרות כתבות מעניינות על יינות ישראל המפורסמות ברשת וכן קישורי כניסה לאתרים אחרים העוסקים ביינות ישראל. תוכלו להוסיף לכתובות ה-RSS שלכם את הכתובת הזאת, ולהשאר מעודכנים.    

 

 

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות