שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

מוסטלי למען הקהילה

לכבוד חג הפסח, חג החירות, בחר יקב Tulip להקדיש, את פרי עמלו לטובת אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים, במטרה להקנות להן את החרות והעצמאות המקסימאלית, על אף המגבלות הפיסיות והמנטאליות, ולאפשר להן, עד כמה שניתן, לחיות חיים נורמאליים כאחד האדם.

מוסטלי למען הקהילה

10/03/2009
  

]]>

לכבוד חג הפסח, חג החירות, בחר יקב Tulip להקדיש, גם הפעם, את פרי עמלו לטובת אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים, במטרה להקנות להן את החרות והעצמאות המקסימאלית, על אף המגבלות הפיסיות והמנטאליות, ולאפשר להן, עד כמה שניתן, לחיות חיים נורמאליים כאחד האדם.

 

עוד בתחילת דרכו חרט יקב Tulip על דגלו כאחת מאבני היסוד החשובות את התרומה לקהילה. העבודה היומיומית של אנשי היקב עם "החברים" מכפר תקווה, המשולבים באופן שוטף בעבודת היקב, רק מחזקת את הרצון והאמונה של היקב להמשיך, לחזק ולהרחיב את הקרבה לגופים נוספים ולשלב אוכלוסיות מיוחדות נוספות בכל פרויקט בהווה ובעתיד.

 

לכבוד חג הפסח בחר היקב להשיק את סדרת היינות החדשה והיוקרתית 2007 MOSTLY הכוללת את יינות המוסטלי שיראז 2007 ומוסטלי קברנה פרנק 2007, בשיתוף עם סטודיו אנד ג'וי המעסיק אנשים עם מוגבלויות שונות בשזירת פרחים אומנותית ובעיצוב מתנות איכות

סטודיו אנד ג'וי פועל במסגרת  עמותת ציימס ישראל, בפיקוח וליווי של משרדי הבריאות והרווחה, ומקנה לחניכים ולמשתקמים בו ערוץ פעולה מיוחד לשילובם בקהילה, למימוש הפוטנציאל האישי שלהם וכן ליצירת מקורות פרנסה מכובדים וראויים עבורם

 

חזון היקב בדומה לחזון העמותה סובר כי" לאדם עם צרכים מיוחדים, כמו לכל אדם, הזכות והיכולת לחיות חיים של כבוד ועצמאות, תוך מימוש הפוטינציאל האישי הטמון בו". החזון המשותף הוליד מארז מיוחד במינו שבהכנתו משולבות שתי אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים שחלקו בינהן את המלאכה: יינות המוסטלי הוכנו בעזרתם האדיבה של ה"חברים" מכפר תקווה והאריזה הצבעונית ושובת הלב עוצבה ע"י עובדי הסטודיו בעלי הצרכים המיוחדים.

 

במהלך חודשים מרץ ואפריל (עד תום החג) ניתן יהיה לרכוש, במרכז המבקרים של היקב, את זוג יינות המוסטלי החדשים במחיר מבצע אטרקטיבי של 145 ₪ (מחיר מיוחד שנמוך מן המחיר המומלץ לצרכן עבור יינות אלו), ולקבלם ארוזים בתוך המארז היוקרתי. עלות המארז היא תרומתו של היקב לטובת הקהילה. בדרך זו יוכל כל לקוח לקחת חלק בתרומה החברתית.

 

בנוסף יקב Tulip מציג מגוון עשיר של מארזי שי מעוצבים נוספים, כבכל שנה, להם ניתן להוסיף את מגוון יינות היקב המובילים, לצד עבודות אומנות שונות שהוכנו על ידי החברים בכפר תקוה ומוצרי איכות משלימים מן העמק, הכל בהרכבה אישית, במחירים מיוחדים לכבוד הפסח.

לפרטים נוספים: 054-8049809

    יקב טוליפ

כפר תקוה, קריית טבעון 04-9830573

מרכז המבקרים ביקב פתוח בימי שישי 10:00-13:00 ושבת 11:00-16:00

 

 

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות