שמן זית בהספקה ישירה לבתי הצרכנים

19/04/2020
וגם הפתעה המשך »

מאות חקלאים בנשמה, המגדלים כל השנה באהבה רבה את עצי הזיתים שלהם,  עמלים בהתמדה על מנת להכין לכולנו, כבכל שנה, שמן זית ישראלי איכותי.
המגפה, שנחתה עלינו משנה מאוד את מצבו של עולם שמן הזית.
שמן הזית הוא מוצר המזון שנמכר ברובו מחוץ לרשתות השיווק רוב התוצרת של שמן הזית הישראלי המיוצרת ע"י מאות מגדלים גדולים וקטנים לכל מצפון לדרום אינה נמכרת ברשתות השיווק, אלא במרכזי המבקרים בחנויות הבוטיק בבתי הבד בירידים ובפסטיבלים ובחנויות מתמחות.
שמן הזית עם תו איכות, הוא כזה שאפשר להיות בטוחים בבית גידולו המקומי ובאיכותו הגבוהה.
מגדלים רבים נשארו עם מלאים גדולים של בקבוקי שמן זית מובחר, הנרכשים בימים כתיקונם על ידי ע"י הציבור במפגש בלתי אמצעי עם החקלאים ועתה נעצרה האפשרות הזאת, של מפגשים.

אנשי הזיתים, ושמן לא הרימו ידיים, הסתערו על המשימה  וחלקם יזמו פעולה מקורית ומרגשת שכללה גם יצירה משותפת של סרטון, המעודד קנייה של שמן הזית מתוצרתם העצמית.
הם החליטו לשווק את השמן ישירות לצרכנים, על מנת שיוכלו ליהנות ממנו.

כל המזמין משלוח של שמן זית ישירות מהמגדל, יקבל הפתעה מקורית ואישית, מעודדת, אופטימית ומרגשת. תשורה עבודת-יד, מלב את לב, העוטפת את השמן האיכותי בשמחה ובאהבה.
כולכם מוזמנים לפנות ישירות למגדלי הזיתים ולקבל את השמן עם ההפתעה המיוחדת, שיגיע ישירות לבתיכם. מחווה של אחווה אנושית בין אנשי המטעים לאנשי הערים, ליצירת קשר אישי בין כולנו.

בין ההפתעות אשר יגיעו יחד עם בקבוקי השמן למזמינים (ציורים של ילדי המגדלים המתארים את נוף עצי הזית סביבם, צרור עשבי תבלין מהגינה הפרטית של המגדל, צנצנות זיתים מעשה בית ועוד).

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *