QUINI אתר חדש לטעימות יין וירטואליות

04/04/2020
חשוב לחובבי יין וליקבים ישראלים המשך »


התוודעתי לאחרונה לאתר קנדי חדש, המוקדש לטעימות יינות והצגת התוצאות בצורה חדשנית, ומיוחדת, למען יוכלו גם אחרים להתרשם מהיינות שנטעמו ודורגו.   https://quiniwine.com/
כשנכנסים לאתר ורוצים להשתתף בפעילויות ולשתף חוויות טעימה, יש להירשם בלחיצה, כאן, או על החץ למעלה מימין, באתר.

קוויני נוצר על ידי אנשים שאוהבים יין וביניהם ישראלי – נתן ספר. השאיפה המוגדרת של היוצרים היא לקבץ אנשים הרוצים ליהנות יותר מיין, ללמוד על טעימות, לפתח את כישוריהם ולמצוא יינות משובחים דרך חובבי, ברחבי העולם והמלצותיהם.

קוויני פותח עם צוות מומחים לטעימת יין, עיצוב ואדריכלות אינטראקטיבית, כולל מומחה ביין שעזר לתכנן מערכת קריטריונים ומינוחים תיאוריים המבטיחים עומק ודיוק של דיווח על הטעם והמראה.
בדרך זו, יהיה תהליך הטעימות נגיש לכולם, אך קפדני מספיק בכדי לספק את אנשי המקצוע בתחום היין.

אתר קוויני מתאים למכשיר טלפון נייד או למחשב המחובר מבלי צורך להוריד איזו האפליקציה מחנויות האפליקציות.
סרטון המראה את דרכי הגדרת היין הנטעם בצורה חדישה וקלה:
http://www.youtube.com/watch?v=9ucG4A0-hmw

לאפליקציה שני חלקים, אחד, לחובבי היין ולטועמים והשני, לאנשי השיווק ביקבים, המעוניינים לקדם את יינותיהם מהיקבים הישראלים, בארץ ובעולם, בין השאר ע"י טעימה וירטואלית מקוונת.

יינות ישראלים שנטעמו עד כה ומופיעים באתר:
https://quiniwine.com/app/#/winesearch?searchbox=ISRAEL

נתן ספר, ישראלי הגר בקנדה ועובד בחברת  QUINI , מספר ומסביר לבעלי היקבים, למפיצים, ולמשווקי היין, הישראלי בקצרה, על חלק הפלטפורמה של האתר שנועד לסייע בארגון ועליית המכירות של יינות אהובים:

מאז שוירוס הקורונה נכנס לחיינו, אנחנו עובדים יחד עם יקבים מרחבי העולם על מעבר לטעימות יין מקוונות, על מנת שיוכלו לתקשר עם קהל הלקוחות שלהם ולספק להם חוויה מהנה ומלאה גם במצב המגביל בו אנחנו נמצאים עד תאריך סיום לא ידוע. עוד יקבי ישראל מוזמנים להצטרף.

בימים כאלה, טעימות יין מקוונות הן הדרך הטובה והקרובה ביותר לתקשר עם קהל הלקוחות, בארץ ובעולם. למרות זאת, אנחנו מבינים שרק צפייה בסרטון לייב ובטעימה מקוונת לא תמיד מביאות את הלקוחות לרמת הקרבה והעומק שבחוויית הטעימה ביקב, והם מחפשים להיות שותפים יותר פעילים בה.

כאן הפלטפורמה שלנו נכנסת לתמונה, היא מאפשרת ללוגמי היינות לבצע הערכה מעמיקה של הצבע, ריח וטעם של כל אחד מהיינות. אנו נאתגר אותם בשאלות עומק שיביאו אותם לחשוב ולהבין, בעזרת כל החושים, מה בעצם הופך את היינות האהובים עליהם לכל כך טובים.

הערכת היינות דרך הפלטפורמה שלנו, עוזרת למשתמשים להבין בעצמם ולצבור ניסיון אישי מעמיק בזמן שהם צופים בסרטון ומתקשרים עם המומחה מטעם היקב. לאחר מכן, הם יוזמנו לשתף את ההערכה שלהם ברשתות החברתיות, להשוות את הטעמים עם לקוחות נוספים, וכמובן לתייג את מותג היקב. כל זאת בשיטה שמוכחת כמסייעת ביצירת מעורבות גבוהה ברשתות החברתיות סביב המותג.

https://youtu.be/oqrEesmCXVY

עוד יתרון משמעותי וחשוב הוא איסוף, ממוחשב, של הנתונים על קהל הלקוחות של היקב או המפיץ, בארץ ובחו"ל. הנתונים מוצגים בצורה מסודרת ואותם יקבלו בעלי היקבים או המפיצים כדי שיוכלו להכיר את ההעדפות והטעמים של הלקוחות וללמוד על העדפות כלליות (מוצגות על פי קבוצות גיל, מין, אזור מגורים ועוד) .
איסוף הנתונים הוא גורם עיקרי שיסייע ליקבים  או למפיצים בגיבוש התכנית השיווקית הנוכחית והעתידית.

בעלי היקבים והמפיצים, שמטרתם להעלות את מכירות יינותיהם, מוזמנים להתרשם מהאתר ומסרטוני ההסברה שמופיעים בו:

https://quiniwine.com/app/#/toplink?linkname=data  

 נשמח שנתאם זמן לשיחה אישית ונדון באפשרויות השונות המתאימות עבורכם מפיצים ובעלי יקבים.

אם יש לכם שאלות אשמח גם לענות:
בווטסאפ (בעברית )

1-778-512-7699
או בפייסבוק (בעברית)
https://www.facebook.com/natan.saffer

או דרך אתר היין הישראלי הזה

בהצלחה
נתן ספר

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *