'יקב סגל' מציג מארזי יינות מהודרים וחגיגיים

20/03/2020
מתנה מושלמת לערבי החג המשך »

יקב סגל מציג מארזי יינות  המבטאים את שיטות הייצור של יינות היקב. tkv שיטות מסורתית וטבעית המדגישות את הטעם האמיתי של הענב ואת הקשת הארומטית שלו.
ביקב סגל מייצרים יין עם מינימום התערבות, כך בעצם נוצרים היינות הפראים, כשהחזון הוא לשמור על האותנטיות המקסימלית של הענב.

מארז מהודר המכיל שני יינות מסדרת האיכות התססה פראית של יקב סגל:
קברנה סוביניון ושרדונה וסכין שף במתנה– 150 ₪
סדרת 'התססה פראית' מביאה לקדמת הבמה טכניקת עשייה עתיקת יומין. בסדרה זו לא מוספים שמרים כלל, והתסיסה מתרחשת עם מינימום התערבות, כמו פעם, באמצעות שמרי הבר הפראיים. יינות העוברים תסיסה פראית על ידי שמרי בר פראיים המעניקים טעמים עשירים ועוצמתיים.

קברנה סוביניון סדרת התססה פראית של יקב סגל
ליין צבע אדום-שחור כהה. באף פירות יער, פירות אדומים ותבלינים, כמו גם וניל, קפה וקלייה שמקורם בחבית. בפה גוף מלא וחמיצות רעננה. ליין סיומת פירותית, מתובלת וארוכה.

שרדונה סדרת התססה פראית של יקב סגל
ליין צבע בהיר עם מעט גוון ירקרק. באף נגיעת פריחת הדרים, אשכולית לבנה וארומות וניל , אגוזים וקלייה שמקורן בחביות. בפה הגוף מלא, החמיצות רעננה, והסיומת פירותית, עשירה וארוכה.

מארז חגיגי המכיל שני יינות מסדרת האיכות Free Run של יקב סגל:
קברנה סוביניון ומרלו ו-2 כוסות יין איכותיות ויוקרתיות במתנה– 150 ₪
יינות סדרת האיכות Free Run מופקים מהחלק המשובח ביותר שמגיע מהמיצוי הראשוני והטהור של קליפות הענב. Free Run הוא התירוש הראשוני הניגר מן הענבים ללא התערבות ולחץ מלאכותי של מכונות, עשיר בטעם, צבע וארומות הייחודיים לזן ולכרם. מקור הענבים בכרמי ההר הגבוהים בגליל העליון ובירושלים. היין עשיר ביותר ולו טאנינים רכים ומבנה קטיפתי.

קברנה סוביניון סדרת 'Free Run' הוא יין הרמוני, מרוכז ועשיר.
היין פירותי ומתובל, בשילוב עץ אלון משולב היטב. צבע היין אדום-שחור כהה. באף ניחוחות קאסיס, שזיף, אוכמניות ועשבי תיבול. הגוף מלא והטאנינים עגולים ורכים במיוחד. בפה טעמי קפה וקליה שמקורם בחבית. הסיומת פירותית, מתובלת, ומתמשכת.

מרלו סדרת Free Run" הוא יין עוצמתי, פירותי, מרוכז ועשיר.
ליין ארומת פרי מודגשת במיוחדת. האף מתאפיין בניחוחות דובדבן ושזיף, פירות יער, עשבי תיבול וניל וריחות קליה המשתלבים היטב בטעמי היין. צבע היין אדום-שחור. ליין גוף מלא ומרקם קטיפתי, וטאנינים עגולים ורכים, המובילים לסיומת ארוכה ופירותית במיוחד.

לרכישה גם באתר האון ליין:


תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *